تاریخ درج خبر : 1394/07/14
کد خبر : ۵۱۹۵۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور 858 گردشگر خارجی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در نیمه اول امسال، 858 گردشگر خارجی در این استان حضور یافتند.

 

محمود باقری با اشاره به اقدامات خوب اداره‌کل گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد برای جلب گردشگران داخلی و خارجی در این استان اظهار کرد: همه توان خود را برای این کار گذاشته‌ایم و معتقدیم که استان باید در رشد صنعت گردشگری تلاش مضاعفی داشته باشد.

مدیرکل گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: بیش از هر چیز باید در تکریم گردشگران در استان کوشش کنیم، چراکه مهم‌ترین اصل در گردشگری تکریم گردشگران است و به همین منظور همکاران ما در همه نقاط استان این اصل را مقدم بر هر چیز قرار داده‌اند.

وی بیان کرد: تلاش‌های خوبی برای جلب و جذب گردشگران خارجی در سال‌جاری صورت گرفت که موفق شدیم در این زمینه رشد 90 درصدی حضور گردشگران را در استان داشته باشیم.

باقری تبیین کرد: امسال تعداد 858 گردشگر در نیمه اول سال وارد استان شدند که این تعداد در سال گذشته و در مدت مشابه 397 نفر بود.

وی متذکر شد: در جذب گردشگر داخلی نیز رشد 260 درصدی را نسبت به سال گذشته داشتیم که امسال در اماکن اقامتی استان تعداد 44 هزار و 495 نفر اسکان یافتند.

این مسئول در پایان یادآور شد: این آمار در سال گذشته و در همین مدت 16 هزار و 799 نفر بود که رشد بسیار خوبی را شاهد بوده‌ایم.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد