تاریخ درج خبر : 1394/07/14
کد خبر : ۵۱۹۵۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

نماد زاگرس نشینان روی لباس جدید تیم فوتبال نفت و گاز گچساران

در آئین رونمایی از لباس جدید تیم فوتبال نفت و گاز گچساران برای حضور در رقابت های لیگ دسته دوم از نماد زاگرس نشینان روی لباس جدید این تیم رونمایی شد.

1858124

این مراسم  شامگاه  یکشنبه ۱۲مهر با حضور رئیس امور ورزش، مسئول ورزش قهرمانی، سرپرست تیم هاکی به نمایندگی از سرپرستان تیم های قهرمانی باشگاه نفت و گاز گچساران ، برخی از بازیکنان رده های نونهالان و نوجوانان و نماینده های تماشاگران در سالن کنفرانس استادیوم شهدای نفت برگزار شد..

در این مراسم از لباس جدید تیم فوتبال نفت و گاز گچساران برای فصل ۹۵-۹۴ لیگ دسته دوم فوتبال رونمایی شد و تعدادی از بازیکنان به نمایندگی از سایر اعضای تیم لباس های خود را به تن کردند.

لباس جدید تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که محصول یک شرکت تولیدی ایرانی بوده از طراحی جدید و متفاوت نسبت به سال های گذشته برخوردار است.

در طراحی جدیدلباس تیم فوتبال نفت و گاز گچساران برگ بلوط نماد زاگرس نشینان روی این لباس حک شده است.

لباس جدید تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که برگرفته از رنگ پرچم مشعل صنعت نفت متشکل از سه رنگ زرشکی، سرمه ای و سفید است در دورنگ زرشکی و سرمه ای با خطوط سفید طراحی شده است.

بر روی سینه سمت چپ این لباس، لوگو باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران درمیان یک برگ بلوط به نشانه نماد زاگرس نشینان حک شده است .

همچنین روی مقابل لباس با نام نفت و گاز گچساران به صورت فارسی و لاتین به رنگ سفید نشان از شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به عنوان اسپانسر سرمایه گذاراین تیم نوشته شده است.

در پشت این لباس نیز نام گچساران به صورت لاتین در بالا حک شده که نشان از تعلق این تیم به مردم متعصب و فوتبال‌دوست شهر پر افتخار و نفت‌خیز گچساران دارد.

 زیر شماره بازیکن نیز آدرس اینترنتی وب سایت خبری  باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران که مخفف باشگاه نفت و گاز گچساران  www.gogfc.ir   نوشته شده است.

طرح لباس جدید تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که به نوعی متفاوت از طرح های قبلی لباس های این باشگاه است، با بهره گیری از نماد استان کهگیلویه و بویراحمد ،شهرستان و شرکت بهره برداری و باشگاه نفت و گاز گچساران به این لباس جلوه ای خاص بخشیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران روز چهارشنبه در نخستین بازی خود در لیگ دسته دوم میهمان تیم کارا شیراز در سعادت شهر استان فارس است که در این دیدار با لباس های جدید خود به میدان می رود.

منبع: مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد