تاریخ درج خبر : 1394/07/14
کد خبر : ۵۱۹۶۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

راه‌اندازی بانو شهر در یاسوج

معاون اجرائی شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تشکیل کمیته ویژه امور بانوان در شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ضرورت دارد.
ظهر امروز در مراسم معارفه مشاور امور بانوان شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه زنان نقش موثر و تعیین کننده‌ای در جامعه دارند، اظهار کرد: زنان در امورات اجرائی کشور به ویژه در نهادهای مدنی از جمله شوراهای اسلامی نقش بسیار مهمی را ایفا کرده‌اند.

پیام: ضرورت تشکیل اتاق فکر ویژه بانوان در شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

payam-zamani (1)

معاون اجرایی شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اتاق فکر بانوان در شورای اسلامی استان تشکیل شود و انتظار می‌رود خانم زمانی به عنوان مشاور شورا در امور بانوان با همکاری سایر دستگاه‌های دولتی و اجرائی در راستای رفع مشکلات بانوان گام بردارد.

پیام تصریح کرد: بانوان بخش عظیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند و گام برداشتن در راستای رفع مشکلات این قشر از جامعه از اهداف جامعه شورایی است.

وی با بیان اینکه سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت از وظایف شوراهای اسلامی می‌باشد، افزود: چالش‌های پیش‌رو جامعه زنان است که قطعاً با حمایت‌های همه دستگاه‌های دولتی و همکاری جامعه شورایی در حوزه‌های مختلف قابل برطرف شدن است.

معاون اجرایی شوراهای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نارسایی حوزه بانوان و زنان با تشکیل کمیته ویژه بانوان شناسایی و به مسئولان مربوطه جهت گام‌های بعدی ارائه داده شود.

در ادامه حجت‌الله دبیقی با تقدیر از عملکرد خانم زمانی در شورای اسلامی شهر یاسوج، اظهار داشت: پیگیری‌های خانم زمانی در راه‌اندازی پارک بانوان و شهر بانو قابل تقدیر است.

زمانی: راه‌اندازی بانو شهر در یاسوج
payam-zamani (5)
زهرا زمانی نیز در مراسم معارفه خود به عنوان مشاور امور بانوان شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مشکلات قشر زنان به کل جامعه بر می‌گردد، تصریح کرد: نیمی از جمعیت جامعه امروزی را زنان تشکیل می‌دهند و در واقع مشکلات بانوان به تمام افراد جامعه سرایت خواهد کرد چرا که زنان مادران، همسران و خواهران مردان جامعه نیز هستند.

زمانی با بیان اینکه تربیت نیم دیگر جامعه برعهده امور بانوان هستند، اظهار کرد: پارک بانوان یاسوج بهمن‌ماه سال جاری افتتاح خواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج از ایجاد شهر بانو در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: با راه‌اندازی مکان شهر بانو، زنان شهر یاسوج به راحتی و در محیطی با امنیت کامل آن چیزی که لازم خانواده است را خریداری خواهند کرد که پیگیری احداث این مکان در دستور کار قرار دارد.

در پایان این مراسم طی حکمی از سوی شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد زهرا زمانی به عنوان مشاور این شورا در امور بانوان معرفی شد.

payam-zamani (3)payam-zamani (4)

 

منبع: کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد