تاریخ درج خبر : 1394/07/15
کد خبر : ۵۱۹۶۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -
امام جمعه لنده تأکید کرد

رعایت اصل انصاف در درج اخبار ضروری است

حجت‌الاسلام مهدی کیانی‌اصل ظهر امروز در دیدار انجمن خبرنگاران شهرستان لنده با اشاره به اهمیت و جایگاه خبر و اطلاع‌رسانی گفت: امروزه جهان متأثر از اندیشه و نگاه خبری بوده و به سمت پیشرفت و تعالی در حرکت است.

وی افزود: دلسوزی، حقیقت‌بینی، توجه به ظرفیت‌ها و حضور به موقع و مداوم در کنار مردم و مسئولان از ویژگی‌های مهم و اساسی یک خبرنگار به شمار می‌رود.

امام جمعه لنده تصریح کرد: مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی نگاه‌های خود را به رسانه و طرز تفکر و عملکرد آنها دوخته و با تیتر خبرها خود را هماهنگ و موضع‌گیری لازم را انجام می‌دهند که این نشان از اهمیت و جایگاه خبر داشته که مسئولان سمت و سوی حرکت و نگاه مدیریتی خود را با رسانه‌ای شدن و شنیدن مشکلات نشان خواهند داد.

کیانی‌اصل خاطرنشان کرد: بسیاری از مشکلات جامعه با تیتر خبرها که ندای مردم و مسئولان در زمینه‌های مختلف بوده برطرف و شاهد رشد و ترقی جامعه‌ بوده‌ایم.

امام جمعه لنده با تبریک به مناسبت تشکیل انجمن خبرنگاران شهرستان لنده گفت: وظیفه اصلی خبرنگاران حفاظت و صیانت از ارزش‌های اسلامی و دینی است.

وی یادآور شد: خبرنگاران باید اهداف مختلف این انقلاب را درست و اصولی به مردم جامعه منتقل کنند و در جهت رشد و تعالی جامعه کمک کار مسئولان باشند.

کیانی‌اصل ادامه داد: خبرنگاران مسئولیتی بزرگ در اجتماع بر عهده دارند و باید با انتقادهای سازنده خود کمک کار مسئولان و مدیران در برنامه‌های اجرایی و مشاوران امینی برای آنها باشند.

امام جمعه لنده با اشاره به ضرورت رعایت اصل انصاف در انتشار اخبار گفت: خبرنگاران باید مشکلات مردم را اولویت کاری خود بدانند و نسبت به پیگیری آن با رعایت انصاف عمل کنند.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد