تاریخ درج خبر : 1394/07/15
کد خبر : ۵۱۹۶۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

دو مراسم تودیع و معارفه همزمان در شهرستان بهمئی

در این مراسم روسای جدید ادارات ورزش و جوانان شهرستان بهمئی و اداره بهزیستی این شهرستان معرفی شدند.
مردم شهرستان بهمئی در پیامهای جداگانه به آقای رحمانی فرماندار این شهرستان از روند برکناری مدیران قبلی استقبال کردند.
در برخی از پیامهای مردمی؛ هم به صورت مکتوب و هم به صورت حضوری، از فرماندار بهمئی به خاطر بکارگیری نیروهای جدید و پر تلاش تقدیر شده است.
در این برنامه‌های تودیع و معارفه که با استقبال زیاد مردم شهرستان بهمئی برگزار شد اغلب حاضرین در این مراسم به صورت ایستاده نظاره گر بودند و جایی برای نشستن وجود نداشت.
فرماندار بهمئی یکی از دلایل تعویض و تودیع مدیران را بهبود وضعیت موجود وکمک به حوزه‌های ورزش، ساماندهی اماکن ورزشی، جذب بیشتر جوانان به سمت تفریحات سالم در حوزه ورزش و همچنین بهبود وضعیت معیشتی معلولان در حوزه بهزیستی برشمرد و از مدیران جدید خواست که نقاط ضعف گذشته را به خوبی برطرف کنند.
در این مراسم از زحمات کریم‌داد مسلمی نیا، مدیر سابق بهزیستی تقدیر و خانم الهام خوب‌نژاد به عنوان مدیر جدید اداره بهزیستی بهمئی معرفی شد. خانم خوب‌نژاد قبل از این سمت به مدت شش سال به عنوان کار‌شناس حوزه توانبخشی اداره بهزیستی بهمئی خدمت می‌کرد. با توجه به اینکه ماموریت کریمداد مسلمی نیا در اداره بهزیستی به پایان رسید، وی مجددا به آموزش و پرورش شهرستان بهمئی برگشت.
در بخش دیگری از این مراسم از زحمات بهمن خوبی، مدیر سابق اداره تربیت بدنی تقدیر و رحمان اکبری به عنوان مدیر جدید معرفی شد. بهمن خوبی نیز قرار است به عنوان مشاور مدیر کل در مجموعه اداره کل تربیت بدنی استان کهگیلویه و بویراحمد به فعالیت خود در حوزه ورزش ادامه دهد.
مسلم مختاری /خبرنگار شهرستان بهمئی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد