تاریخ درج خبر : 1394/07/15
کد خبر : ۵۱۹۶۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد:

عملیات اجرایی گازرسانی به دیشموک و قلعه‌رئیسی تا 10 روز آینده آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد از آغاز عملیات اجرایی پروژه گاز رسانی به دو بخش قلعه‌رئیسی و دیشموک طی 10 روز آینده خبر داد.

هوشنگ صیدالی اظهار داشت: فاز اول گازرسانی به دو بخش دیشموک و قلعه رئیسی و بیش از 100 روستای اطراف به طول 8.5 کیلومتر طی 10 روز آینده با حضور مسئولان کشوری و استانی کلنگ‌زنی می‌شود.

وی از مشخص شدن پیمانکار این پروژه طی انجام مناقصه قانونی خبر داد و افزود: برای اجرای پروژه گاز رسانی به دیشموک و قلعه رئیسی 47 کیلومتر لوله با اعتباری افزون بر 70 میلیارد ریال خریداری شده است.

صیدالی ابراز کرد: برای تکمیل و بهره‌برداری از پروژه گاز رسانی به دیشموک و قلعه رئیسی به 560 میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است که امیدواریم در این زمینه دولت تدبیر و امید و مجموعه شرکت ملی گاز ایران اهتمام جدی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برای تحقق آرزوی دیرینه مردم دو بخش دیشموک و قلعه رئیسی از هیچ تلاشی فروگذاری نکردم، تصریح کرد: روزی که مشکلات سد راه گاز رسانی به این دو بخش برطرف شد به عنوان یکی از بهترین روزهای زندگی‌ام در خاطرم ثبت شده است.

صیدالی خاطرنشان کرد: فاز اول گاز رسانی به دو بخش دیشموک و قلعه رئیسی به طور 8.5 کیلومتر و اعتباری افزون بر 20 میلیارد ریال تا 10 روز آینده با حضور مسئولان کشوری و استانی کلنگ‌زنی می‌شود.

وی از برگزاری مناقصه فاز دوم گازرسانی به دو بخش دیشموک و قلعه رئیسی در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: پیش بینی می‌شود مردم این مناطق طی 2.5 تا 3 سال آینده از نعمت گاز بهره‌مند شوند.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هم ولایتی گفت:

    سلام پول گازرسانی راروی فیش گازازمردم می گیرند اقایان دولتی دمبک می ندازند وکف سوت می زنن خیلی خجالت دارحداقل نگویید ماکردیم بگویید مال مردم است

پربازديد