تاریخ درج خبر : 1394/07/15
کد خبر : ۵۱۹۷۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

کشف 71 درصد سرقت‌های به وقوع پیوسته در گچساران

فرمانده نیروی انتظامی گچساران گفت: 71 درصد از سرقت‌های به وقوع پیوسته در گچساران کشف شده است.

 

علی‌کرم بازیان ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی در حفظ نظم درون کشور مظهر اقتدار نظام بوده و فلسفه وجودی نیروی انتظامی تأمین آرامش و نظم برای جامعه است.

وی افزود: اقتدار مطلوب نظام اسلامی، قاطعیت در کنار عدالت، مروت و ترحم است؛ همانگونه که ذات مقدس پروردگار در عین حال که رحمان و رحیم است، صاحب ذات الیم نیز هست.

فرمانده نیروی انتظامی گچساران امنیت را یکی از نیازهای اساسی و نعمت‌های بزرگ الهی عنوان کرد و گفت: امنیت لازمه و بسترساز پیشرفت‌های مادی و معنوی است.

بازیان با اشاره به عملکرد 6 ماهه نیروی انتظامی گچساران طی 6 ماهه نخست امسال نسبت به 6 ماهه نخست سال گذشته یادآور شد: فرماندهی نیروی انتظامی گچساران در راستای وظایف ماموریت‌های محوله و با توجه به وجود تهدیدات و آسیب‌های موجود این شهرستان با بهره‌گیری از منابع انسانی متعهد، صادق، امین، شجاع و شایسته درون سازمان با بهره‌گیری از فناوری و اطلاعات و ارتباطات، همه تلاش خود را در راستای کاهش محسوس جرایم به کار بسته است.

وی افزود: طی 6 ماهه نخست امسال با کاهش 36 درصدی سرقت نسبت به سال گذشته مواجه بوده‌ایم.

بازیان، کاهش 55 درصدی تیراندازی را نتیجه تلاش‌های ماموران خدوم نیروی انتظامی گچساران نسبت به سال گذشته عنوان کرد و گفت: در خصوص نزاع‌های دسته جمعی نیز با کاهش 67 درصدی نسبت به 6 ماهه نخست سال گذشته روبرو هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی گچساران گفت: 71 درصد از سرقت‌های به وقوع پیوسته در گچساران کشف شده است.

وی در پایان تصریح کرد: طی 6 ماهه نخست امسال با افزایش 59 درصدی کشف کالای قاچاق روبرو بوده‌ایم که در این خصوص 119 نفر دستگیر و 65 خودرو نیز توقیف شده است.

 

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد