تاریخ درج خبر : 1394/07/15
کد خبر : ۵۱۹۷۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

ابراز همدردی مردم روستای کلات دشمن زیاری با خانواده هادی نوروزی

مردم نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد در پی درگذشت هادی نوروزی بازیکن بااخلاق تیم فوتبال پرسپولیس با برگزاری مراسم یادبود و نصب بنر تسلیت بر درب برخی مکان های عمومی با خانواده کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس ابراز همدردی کردند.

مراسم یاد بود کاپیتان با اخلاق و با تعصب پرسپولیس مرحوم هادی نوروزی در روستای کلات دشمن زیاری شهرستان کهگیلویه برگزار شد. در این مراسم که در مسجد صاحب الزمان برگزار شد جمعی از ورزشکاران و ورزش دوستان روستاهای اطراف نیز حضور داشتند .

این مراسم با قرائت قران کریم آغاز و سپس دعای توسل توسط حضار قرائت شد و پس از آن نیز سوگ نامه ای توسط یکی از جوانان حاضر در جلسه  به یاد مرحوم نوروزی خوانده شد.

در این مراسم چاپ بنرهای متعددی که نشان دهنده محبوبیت این بازیکن با اخلاق نزد مردم روستای کلات بود به چشم می خورد.

در برخی نقاط شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد نیز پارچه نوشته های تسلیت به جامعه ورزش کشور و خانواده زنده یاد هادی نوروزی مشاهده می شود که نشان دهنده علاقه و پیوند عاطفی مردم این استان با جامعه ورزشی است.

پیام های تسلیت مردم کهگیلویه و بویراحمد به خانواده هادی نوروزی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی نیز بازتاب های گسترده ای داشته است.

هادی‌ نوروزی، کاپیتان با اخلاق باشگاه پرسپولیس روز پنجشنبه 9 مهرماه 94  در سن 30 سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت.

تصاویر زیر مربوط به برگزاری مراسم یادبودهادی نوروزی کاپیتان جوان تیم پرسپولیس در روستای کلات دشمن زیادی شهرستان کهگیلویه است.

 

منبع: صبح زاگرس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد