تاریخ درج خبر : 1394/07/16
کد خبر : ۵۱۹۷۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

شهردار یاسوج از انقلاب درختکاری در این شهر خبر داد

شهردار یاسوج از درختکاری حدود 80 هکتار از زمین های حاشیه رودخانه بشار خبر داد.

محمدعلی جاوید در بازدید از روند اجرایی پارک غدیر یاسوج با اشاره به روند عملیات اجرایی این پارک اظهار داشت: عملیات اجرایی در حد اجرای فضای سبز و کارهای نماسازی بوده و در ادامه این طرح حدود 80 هکتار زمین برای اجرای فازهای بعدی را داریم که تا پل مختار ادامه دارد.

f (1)

وی تصریح کرد: این 80 هکتار از زمین‌هایی است که در حاشیه رودخانه بشار واقع شده و مورد تعرض افراد و اشخاص سودجو قرار گرفته بود.

این مسئول گفت: با پیگیری‌هایی که از طریق استاندار و مدیرکل دادگستری و دادستان داشتیم از اداره آب منطقه‌ای و منابع طبیعی خواستیم که این زمین‌ها در اختیار شهرداری قرار داده شود.

وی افزود: هدف این بود جاده‌ای که در بالا دست پارک غدیر است را تا پل مختار ادامه دهیم و پایین‌تر از کمربندی نیز طرح ساخت پارک را اجرا کنیم که خوشبختانه این پیشنهاد شهرداری مورد موافقت قرار گرفت.

جاوید گفت: حدود یک ماه است که کار تسطیح و همچنین تملک زمین را انجام می‌دهیم و امیدواریم که بتوانیم جاده بالا دست این پارک را به جاده‌ای که از وسط پارک غدیر عبور می‌کند، وصل کنیم.

وی افزود: با این کار جاده کمربندی بسیار خوبی از پل بشار تا پل مختار برای شهر ایجاد می‌کنیم و همچنین امسال کار خط انتقال فضای سبز را انجام دهیم و اگر مقدور باشد با همکاری سایر دستگاه‌ها امسال روز درختکاری مانور بسیار خوبی داشته باشیم.

این مسئول گفت: امیدواریم که بتوانیم کل فضایی را که تسطیح کرده‌ایم درختکاری کرده تا انقلابی در بحث فضای سبز و درختکاری شهر یاسوج انجام شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد