تاریخ درج خبر : 1394/07/16
کد خبر : ۵۱۹۷۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

حمایت هدایت خواه از پایداری های مجلس؛ تاجگردون نماینده دولت است نه مردم

ستار هدایت خواه به برخی انتقاد‌ها از سوی برخی نمایندگان و ترک جلسه آنان در زمان قرائت گزارش ویژه برجام اشاره کرد و افزود: مبنای این آقایان در مورد برجام مبنای کار گروهی و همه جانبه نیست، بلکه مبنای حزبی و سیاسی است.

گزارش برجام دقیق‌ترین و کلیترین گزارش در طول عمر مجلس بود

وی ابراز کرد: گزارشی که از برجام در مجلس شورای اسلامی قرائت شد، یکی از دقیق‌ترین گزارش‌های کار‌شناسی شده و بدون اغماض در طول عمر مجلس است که مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

مگر دموکراسی را قبول ندارید

عضو جبهه پایداری با انتقاد از برخی کج اندیشی‌ها از سوی برخی مخالفین طرح برجام و خارج شدن آن‌ها از مجلس در هنگام قرائت این گزارش گفت: خروج چند نفر معدود در موقع قرائت این گزارش از مجلس از یک طرف نشان دهنده منافع شخصی آن‌ها است و از طرفی دیگر بیانگر سخنان خلاف واقع این آقایان در مورد اصول دموکراسی است.

هدایت خواه تصریح کرد: وقتی نمایندگان مجلس با تمام صراحت رأی به چنین کمیسیونی (برجام) می‌دهند و از دوطیف در این کمیسیون استفاده می‌کنند، باید پایبند به آن بود نه در آخر آن را مورد حمله قرار داد.

برخی رسانه‌های اصلاح طلب به دنبال از بین بردن تنویر افکار عمومی در مورد برجام هستند

وی با بیان اینکه این آقایان در تصویب چنین موضوعات مهمی که اصل امنیت و اقتدار کشور را در بر دارد مبانی فکری و توجه به افکار سیاسی را پیشه گرفته‌اند، گفت: از طرف دیگر فضا سازی برخی رسانه‌های وابسته به جریان اصلاح طلب در مورد این موضوع مهم نشان دهنده فضا سازی برخلاف واقع و از بین بردن تنویر افکار عمومی در مورد برجام از سوی مردم است.

نماینده پیشین مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برجام باید به صورت گروهی و بدون اغماض و در صلاح امنیت نظام مورد بررسی قرار گیرد، گفت: متأسفانه برخی منافع سیاسی را برای این موضوع پیشه گرفته‌اند.

هدایت خواه ابراز کرد: برخی حاضرند برای پیشبرد منافع سیاسی و حزبی خود، پیشرفت علمی، هسته‌ای، اجتماعی و فرهنگی کشور را نادیده بگیرند

مردم باید این آقایان را بشناسند

وی با بیان اینکه این قبیل تحرکات و رفتار‌ها از سوی این افراد پشت پا زدن به منافع ملی و گروهی است، بیان کرد: مردم باید این آقایان را که منافع ملی را ارزان به منافع شخصی و حزبی می‌فروشند، بشناسند.

برخی دچار وادادگی به دولت شده‌اند

عضو جبهه پایداری با انتقاد از رویکرد برخی از نمایندگان که خود را نماینده دولت می‌دانند تا نماینده ملت، گفت: این‌ها همه نشان از وادادگی این قبیل افراد به دولت و منافع حزبی آنهاست.

هدایت خواه بیات کرد: اگر دولتی داشته باشیم که همگام با مردم باشد و برای مردم تلاش کند و کاری به منافع حزبی و گروهی خود نداشته باشد، از طرفداری نمایندگان به آن دولت استقبال می‌کنیم ولی در غیر این صورت حمایت از چنین دولتی خیانت به ملت خواهد بود.

بررسی دقیق برجام مطالبه عمومی است

وی با بیان اینکه مطالبه عمومی مردم از نمایندگان، بررسی دقیق برجام و تصمیم گیری درست بر پایه عزمتمندی کشور است، گفت: این رفتاری که برخی از آقایان هنگام قرائت گزارش برجام از خود نشان دادند، با منافع ملی سازگار نبود.

تاریخ نشان خواهد داد که چه کسانی خیانت کردند

عضوجبهه پایداری تاریخ را قضاوت کننده آیندگان دانست و افزود: تاریخ قضاوت خواهد کرد که چه کسانی خدمتگذار بودند و چه کسانی حاضر بودند با نادیده گرفتن حقوق مردم و توجه به احزاب سیاسی خود، عزت را از مردم سلب کردند.

منبع: بویرخبر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علی گفت:

  اقای هدایتخواه شماخودتونوبادکترتاجگردون مقایسه میکنید؟؟؟

 • انصاری گفت:

  شما هم هشت سال نماینده احمدی نژاد بودید نه نماینده مردم

 • هم ولایتی گفت:

  سلام براقایان زوبین وکاظمی خداوکیلی بیاییدطوری ذفاع کنید که فرداشرمنده خودتان نباشیدنه این ملتی که دیگرنون شبشان هم بازحمت به دست می ایدنمی دانم کی هستیدشایدازمابهتران باشیدهرکه هستیدمن به عنوان کسی که هم برنامه های زمان هدایت راگوش دادم وهم زمان تاج رادردمادرمانش یاوه گویی نیست هرکس راست می گویدبیاییداین راطرح کندازکجااورده ایم واورده ایدتاسی روی شود هرکه دراوغش باشد چراهیچکدام ازاین نمایندگان قاطع ازمبارزه بافساددرتمام نوع دفاع نمی کندحساب کاریک جایی غلط است چطورتمام فساددرکشوریک سرش …..دیگرحوصله ندارم ببخشید

 • بهلول گفت:

  جناب هدایت خواه همه میدانند که گروهک پایداری سیاستگزار دولت تماما دزد و مختلس احمدی نژاد بود و شما هم این ردای کثیف را به عنوان نماینده اسبق شهرستانهای بویراحمد و دنا بر تن دارید . و بخوبی هم میدانید که چرا مردم روحانی را انتخاب کردند و فرد مورد نظر گروهک شما مثل لکه ی کوچکی در ته جدول انتخابات ریاست جمهوری مزید بر این است که روحانی منتخب ملت ایران است . و اگه به فرض گفته شما ، تاجگردون نماینده دولت باشه هیچ جای نگرانی برای موکلینش نیست چون تاجگردن از دولتی حمایت میکنه که توسعه و پیشرفت و سلامت و رفاه را برای جامعه میخواهد نه غارت بیت المال را .

 • مهدی د گفت:

  سلام اقای هدایت خواه شماخودتون منافع ملی روطبق جریان سیاسی خودتون تحلیل کردید.همه میدونن دوران شمادیگه تمام شده.هیچ نماینده ای مثل دکترتاجگردون گیراستان نمیاد.دکترتاجگردون افتخاری براملت است.

 • بهزاد کاظمی گفت:

  براستی چه شده که وکیل الدوله ای تمام عیار چون جناب هدایتخواه وکیل دولت بودن را بد می داند؟
  ” اگر دولتی داشته باشیم که همگام با مردم باشد و برای مردم تلاش کند و کاری به منافع حزبی و گروهی خود نداشته باشد، از طرفداری نمایندگان به آن دولت استقبال می‌کنیم ولی در غیر این صورت حمایت از چنین دولتی خیانت به ملت خواهد بود. ”
  براستی کدام دولت چنین خصوصیت همگام با مردمی را بیشتر دارد جناب هدایتخواه؟
  دولتی که شما وکیل الدوله و نماینده رییس جمهورش بودید یا دولتی که تاج گردون را متهم به همراهی با آن کرده اید؟
  شما مردم را چه فرض کرده اید آقای هدایتخواه؟
  ایکاش جسارت دویل انتخاباتی با چون تاج گردونی را داشتید!

  • راننده تاکسی گفت:

   شرمنده برادرا من کاری به سیاست واین حرفهای مسخره ندارم فقط ازدکتر خواهش میکنم اجازه بفرمایند که بعداز پیاده شدن خواهرا ازتاکسی،ماراننده تاکسی ها اجازه سوار نمودن برادرهارا داشته باشیم.ممنون

 • ژوبین گفت:

  آقای محترم توتنها صحبت ازوادادگی نزنید هرچه خیانت بود طی هشت سال برمردم بیچاره رواداشتید،حالا دم از خیانت میزنید،مردمی که ازحقوق آنها دم میزنید سال ۹۲راهشونوانتخاب کردند ونیازی به دفاع عالیجناب ندارندوگزارش برجام را وقتی گروه خاص وافراطی اصولگرا وانهم بعداز جلسه برجام می نویسندوتیم جلیلی که حاضرنشدطی ۶سال کوچکترین جوابی به مجلس بده معلومه که عده ای واقعا کم که بقیه ازافراطیا بودند ازجلسه خارج میشند ،اینا درقبال حقوق مردم جوابگویندمثل اونانیستندکه فقط به حزبشان جوابگوباشندوکاری به مردم نداشته باشند،حنای تو دیگه رنگی نداره ،برو جای دیگه روزیتوبگیر.

 • م. گفت:

  آقای هدات خواه بعد از انتخابات گذشته مردم مسیر دولت را مشخص کردند و ووادادگی که شما از آن صحبت میکنید جز همراه نبودن جناب آقای تاجگردون با کاسبان تحریم نیست.

  • تعریف به جا گفت:

   اصولا نماینده ها در دوره ای وکیل الوله می شوند.
   در این دوره تاجگردون وکیل الدوله است زیرا از هیچ کار دولت انتقاد نمی کند و کلا درصدد حمایت است……

پربازديد