تاریخ درج خبر : 1394/07/16
کد خبر : ۵۱۹۷۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

توسعه و نوسازی بخش دیالیز بیمارستان دهدشت

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت از توسعه بخش دیالیز این بیمارستان خبر داد و گفت: دستگاه‌های دیالیز نیز نوسازی و تعمیر شده است.

 

امیر مولایی‌فر با اشاره به اجرای بسته‌های طرح تحول سلامت در مجموعه درمان شهرستان بسته خدمتی ارتقای کیفیت هتلینگ بیمارستان را از جمله خدمات انجام شده برشمرد و اظهار داشت: بازسازی و تعمیر بخش‌های مختلف این بیمارستان مطابق با نیازسنجی‌های انجام شده صورت گرفته است.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت تصریح کرد: در این راستا فضای جدیدی برای بخش دیالیز پیش‌بینی شده و در حال آماده سازی است که با تکمیل و بهره‌برداری از فضای مورد نظر بخشی از مشکلات بیماران دیالیز برطرف خواهد شد.

مولایی‌فر با بیان این‌که فضای جدید بخش دیالیز به صورت سالن و مطابق با استاندارد کشوری و جهانی است از بهبود خدمات‌دهی به بیماران دیالیز خبر داد و افزود: پیش از این بخش دیالیز در فضایی به صورت اتاق به اتاق بوده است.

این مسئول با اشاره به ظرفیت بخش دیالیز تصریح کرد: 14 تخت برای بخش در نظر گرفته شده است که در حال حاضر 9 تخت فعال برای پذیرش بیماران دمات ارائه می‌دهد.

به گفته مولایی‌فر با انتقال تخت‌های دیالیز به سالن جدید در نظر گرفته شده بخش فعلی دیالیز به بستری بیماران اعصاب و روان اختصاص داده می‌شود و با تفکیک جنسیتی بیماران مردان در مرکز درمانی شهید رجایی و زنان در این بخش مستقر خواهند شد.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت با بیان این‌که بخش دیالیز این مرکز درمانی به 66 بیمار خدمات ارائه می‌دهد از تعمیر و نوسازی دستگاه‌های دیالیز خبر داد و با اشاره به بازسازی 2 دستگاه دیالیز در ماه‌های اخیر تصریح کرد: 2 دستگاه دیگر نیز در حال تعمیر است و 2 دستگاه جدید خریداری شده است.

مولایی‌فر عنوان کرد: با پیگیری‌های انجام شده قرار است از محل منابع داخلی وزارتخانه 2 دستگاه دیالیز برای بیمارستان دهدشت خریداری و به دستگاه‌های موجود اضافه شود.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد