تاریخ درج خبر : 1394/07/17
کد خبر : ۵۱۹۸۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

  نشست تعاملی شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور بررسی آخرین وضعیت تامین آب شهرک‌ها و نواحی صنعتی و ساماندهی منابع تامین آب و چاههای آب نشست تعاملی با شرکت آب منطقه‌ای استان داشته‌ایم و تصمیمات خوبی اتخاذ گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، سهراب بنام تامین آب را از مهم‌ترین اولویت‌های زیرساختی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اعلام کرد و گفت: مقرر شد شرکت آب منطقه‌ای استان برای ساماندهی چاههای موجود در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بصورت ویژه و خارج از نوبت در تسهیل و تسریع فرایند کار با این شرکت همکاری لازم را داشته باشد.
وی با اشاره به بروز خشکسالی‌ها در سالهای اخیر و کاهش منابع آب در استان گفت: به این نتیجه رسیدیم به منظوری جلوگیری از هدر رفت آب و مدیریت بهینه در مصرف آب مقرر شد تا کنتور حجمی بر روی چاههای موجود نصب نمائیم.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: باتوجه توسعه استان در زمینه صنعت و آماده سازی زیرساخت اولیه صنعت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی موظف شدیم تا در سریع‌ترین زمان پیش بینی تخصیص آب صنعتی را برای برنامه ریزی تا سال ۱۴۲۰ تهیه و به امور آب استان و سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ارسال نمائیم تا در نشست زیرگروه شورای عالی آب که با حضور مجموعه صنعت و معدن و وزارت نیرو و استانداران برگزار می‌شود مورد بررسی قرار گیرد.
وی همچنین از آغاز عملیات اجرای شبکه آبرسانی به شهرک صنعتی سقاوه در آینده نزدیک خبرداد و گفت: مقرر شد امور آب نسبت صدور پروانه چاه آب شهرک صنعتی ۸۰۰ هکتاری سقاوه و دهدشت همکاری لازم را بعمل آورد.
وی در پایان تصریح کرد: نسبت به پرداخت حق النظاره چاههای آب توافقاتی بعمل آمده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد