تاریخ درج خبر : 1394/07/19
کد خبر : ۵۱۹۹۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

زارعی: رسانه های کهگیلویه و بویراحمد کارآمدتر از گذشته شده اند

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه ها، مطبوعات، نشریات و روزنامه های این استان نسبت به سال های گذشته کارآمدتر، فعالتر و پویاتر شده اند.
غلام محمد زارعی در آیین اختتامیه نخستین جشنواره و نمایشگاه سه روزه مطبوعات، نشریات و خبرگزاری های کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج افزود: رسانه ها، خبرنگاران و فعالان رسانه ای نقش بسزا و انکارناپذیری در تحولات مختلف اجتماعی ایفا می کنند و به همین دلیل نیز رسالت آنان مهم است.
وی بیان کرد: در شرایط کنونی جهان که به عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات لقب گرفته مقوله اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مساله ای مهم به شمار می رود و چنین وظیفه سنگین و ارزشمندی نیز بر عهده خبرنگاران و فعالان رسانه ای است.
زارعی اظهار کرد: بخش عمده ای از پیشرفت های هر جامعه به ویژه در عرصه فرهنگی، افزایش سطح دانایی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مرهون تلاش خبرنگاران و فعالان رسانه ای است.
وی عنوان کرد: خبرنگاران به عنوان چشم بیدار جامعه برای روشنگری و تنویر افکار عمومی در راستای پیشبرد هر چه مطلوبتر امور، اهداف و برنامه ها اقدام می کنند.
زارعی ابراز داشت: خبرنگاران و فعالان رسانه ای کهگیلویه و بویراحمد متعهدانه، مسوولانه و باانگیزه تلاش و فعالیت می کنند در حالی که دارای کمترین امکانات هستند.
وی افزود: از خبرنگاران و فعالان رسانه ای کهگیلویه و بویراحمد انتظار می رود در انتخابات هفتم اسفند امسال شامل دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بدون جانبداری از حزب، جناح و یا گروه سیاسی خاص تنها به فعالیت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بپردازند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد