تاریخ درج خبر : 1394/07/19
کد خبر : ۵۱۹۹۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

نتایج انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان اعلام شد

بعد از روزهای سخت و نفس‌گیر هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
انتخابات هفتمین دوره سازمان نظام مهندسی کهگیلویه و بویراحمد در رقابتی جدی و نزدیک کاندیداهای این دوره به کار خود پایان داد.
این در حالی است که سیدروح الله موسوی یکی از کاندیداهای انتخابات هفتمین دوره سازمان نظام مهندسی طی بیانیه‌ای به تفکر حاکم بر روند انتخابات اعتراض و از این انتخابات کناره‌گیری می‌کند.
موسوی‌ در بیانیه خود می‌نویسد؛ «اینجانب سید روح الله موسوی دکترای مهندسی مکانیک از دانشگاه علم و صنعت ایران و عضو هیئت علمی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه یاسوج، پس از بررسی و رصد جریان انتخابات و مشاهده تفکرات نادرست حاکم بر انتخابات حاضر و عدم اعتقاد به نفوذ مسائل منطقه‌ای، با حفظ احترام نسبت به تمامی حمایت­‌های صورت گرفته از طرف همکاران عضو نظام مهندسی سراسر استان و جامعه دانشگاهی، تصمیم خود مبنی بر کناره­گیری از شرکت در انتخابات آتی هیات مدیره نظام مهندسی استان را اعلام می‌دارد».
او در بیانیه خود آورده است؛ «در شعارهای انتخاباتی اعضای این استان در مکان­‌های غیررسمی از دو قطبی کردن انتخابات در دو حوزه سردسیر و گرمسیر صحبت به میان می‌­آید که منجر به از هم پاشیدگی هر سیستمی می‌شود. شاید سئوالاتی که در ذهن اکثر افراد این استان به ویژه قشر تحصیل‌کرده پیش می‌­آید این است که چرا استان کهگیلویه و بویراحمدعقب مانده است؟! چرا امثال چنین تفکراتی در میان مهندسین و سایر اقشار فرهیخته­ استان کهگیلویه و بویراحمد حاکم شده است؟!! آیا جز این نیست که حاکمیت چنین تفکرات نادرستی باعث عدم توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد می­‌شود؟!!! متاسفانه موارد فوق تا حد بسیار زیادی نیز در انتخاب مدیران ارشد استان کهگیلویه و بویراحمد نیز موثر واقع شده است».
این روزها در محافل و به طرق مختلف رایزنی‌ها برای کسب رأی بالا بود ولی در نهایت و بر اساس انتخابات، نتایج هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلبویه و بویراحمد به شرح ذیل اعلام شد.
آنچه بر اساس اعلام هیئت اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان و شمارش آرا به دست آمده به شرح زیر می‌باشد.

از ۱۴۶۱ رأی مأخوذه نتایج به شرح ذیل است:
۱- احمدرضا خورشیدی/عمران/ ۵۷۶

۲- کامران جهانبازی جهان‌آباد/ عمران/ ۵۶۴

۳-علی صادقی/ عمران / ۵۴۸

۴- مجتبی سلیمانی / عمران / ۴۶۹

 ۵- مهرداد موحد‌پور / برق/ ۷۵۹
۶-جهانگیر احسانی/مکانیک/ ۵۰۴

۷-سیاوش یوسفی/نقشه برداری/ ۶۵۲

۸- ابوالحسن دانشی/ معماری/۵۱۰

۹- عمران کهزادی /شهرسازی/ ۱۰۳۹

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد