تاریخ درج خبر : 1394/07/19
کد خبر : ۵۲۰۰۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

پر خطر ترین ساعت های رانندگی در استان

فرمانده پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در 6 ماهه نخست امسال یک سوم تصادفات در این استان در بین ساعات 16 تا 22 رخ داده است.

سرهنگ منوچهر سیاهپور  اظهار داشت: در 6 ماهه نخست امسال 14 درصد تصادفات در محورهای استان کهگیلویه و بویراحمد در محور یاسوج – اصفهان رخ داده است.

وی خاطرنشان کرد: در 6 ماهه نخست امسال پس از محور یاسوج – اصفهان، بیشترین تصادفات در محورهای استان کهگیلویه و بویراحمد در محور دهدشت – چرام با 10 درصد تصادفات رخ داده است.

فرمانده پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد افزود: 7 درصد تصادفات رخ داده در محورهای این استان در 6 ماهه نخست امسال در محور گچساران – باشت بوده است.

سیاهپور عنوان کرد: در حال حاضر بیشترین نقاط حادثه‌خیز در استان کهگیلویه و بویراحمد در محورهای یاسوج – اصفهان، یاسوج – سی‌سخت و یاسوج – اقلید، گچساران – باشت، گچساران – بهبهان و یاسوج – بهبهان است.

وی افزود: بیشترین علت وقوع تصادفات در محورهای استان کهگیلویه و بویراحمد در 6 ماهه نخست امسال، تجاوز و انحراف به چپ با 31 درصد بوده است.

فرمانده پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: یک سوم تصادفات در محورهای این استان در 6 ماهه نخست امسال در بین ساعات 16 تا 22 رخ داده است.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد