تاریخ درج خبر : 1394/07/19
کد خبر : ۵۲۰۰۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

وقتی بازیگر هم استانی اسیر بازی رامبد جوان نشد

سحر طلوعی

چقدر خوب که پریوش نظریه، وارد بازی رامبد جوان نمی‌شود. چقدر خوب که صداقت و سادگی‌اش را حفظ می‌کند و خندیدن را لوث نمی‌کند. چقدر خوب که خیلی ریز و زیر پوستی به رامبد می‌گوید الکی خندیدن اصلن خوب نیست و آدم باید حالش خوب باشد که بخندد و اصلن لازم نیست همین جوری بخندد. چقدر خوب که پریوش نظریه ادای آدم‌های خوشحال را در نمی‌آورد و چقدر عالی که به رامبد جوان نهیب می‌زند تو تریبون خوبی داری و از این تریبون استفاده کن برای رساندن این حرف‌ها به گوش مخاطبانش. مخاطبانی مثل وزیر آموزش و پرورش، مثل قالیباف شهردار تهران، مثل وزیر راه و… چقدر خوب که با گفتن از محیط زیست و آموزش و پرورش و شهرداری و… وقت برنامه‌اش را می‌گیرد و راه نمی‌دهد آقای جوان بپرسد آیا بازیگری مانع انجام وظابف مادری شما نمی‌شود؟ آیا نمی‌خواهید برای اینکه در کنرا فرزندتان بیشتر وقت بگذرانید، بازیگری را ترک کنید؟… بازی‌ای که جوان با خانم ریگی و رامین فر راه انداخت و واقعن نمی‌فهمم چه منظوری دارد.

لازم به ذکر است پریوش نظریه زاده بهمن ماه ۱۳۴۸ در شهر نفت خیز گچساران، بازیگر زن فیلم های سینمایی و دارای لیسانس تئاتراز دانشگاه هنر است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سعید گفت:

  به راستی که به قول خودت نمی فهمی ///////

 • دنیا گفت:

  سلام …تو که قدرت درک کار و فعالیت رامبد جوان رو نداری ساکت شو.مگه هرکی از ته دل شاد و مشکل نداره میخنده

 • حسيني گفت:

  بله حرف شما درست اما در صورتی که خانم نظریه خودش رو اهل استان معرفی می کرد متاسفانه وی حاضر نشد خودش و گچساران را از استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی کنه ………………..

 • محمود گفت:

  همین هم استانی که ارش اومد بگه لره

 • احمد گفت:

  سلام.خانم نظریه مایه افتخار این استانه.برای خودش فلفسه دارد.با تفکر و اندیشه همراه هست بازیش.انشاالله موفق و مؤید باشند.

 • میثم گفت:

  آفرین به این بانو

 • بهلول گفت:

  ههههههههه پس ایشون چرا با لحجه زیبای لری صحبت نکرد که با لحجه خوزستانی صحبت کرد یعنی وزار خودشون نمیدونن که خانم نظری میاد میگه الکی ایشون مثل بقیه ادمای ک اومدن طرفداری بی جانب هم نکن متن ک ارزش نداره هم ننویس . همه میدونن مملکت چطوری هست. خانم نظری درسته همشهری بنده هست ولی باورکن هیچ چیز خنده داری نگفت با گفتن این حرفا هم هیچ تاثیری نداشت اسم برنامه خندوانه بود نه تحلیل سیاسی بعدش ایشون فقط بگه جرا لری صحبت نکردو اومد خوزستانی صحبت کرد فقط همینه جواب بده لطفا کامنتمو بزارید ممنون میشم

پربازديد