تاریخ درج خبر : 1394/07/20
کد خبر : ۵۲۰۱۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: تذکر من به وزیر نفت باعث گازرسانی به دیشموک شد

نماینده شهرستان‌های چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئله برجام بهانه‌ای برای فریب مردم شد به طوری که عده‌ای آن را با طرح‌های گوناگون به بحث می‌کشند که به اهداف خود برسند.

 

حجت‌الاسلام سید علی محمد بزرگواری ضمن تقدیر از شرکت گاز و همچنین هوشنگ صیدالی مدیرعامل گاز کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: نهضت گازرسانی در این استان به همت مدیرعامل گاز کهگیلویه و بویراحمد شروع شد و گازرسانی به دیشموک و قلعه رئیسی از مهمترین کارهای پیگیری‌شده از سوی این شرکت بوده است.

وی، مردم، مسئولان و خدمات‌این نظام مقدس را مدیون شهدا عنوان و تصریح کرد: بعد از صحبت‌های من در مجلس و تذکر به وزیر نفت که مناطق دیشموک، قلعه‌رئیسی و دشمن‌زیاری دارای بیش از 80 شهید والامقام هستند ولی از نعمت گاز محرومند، اظهار کرد: بعد از دو روز آقای زنگنه من را دعوت و سریعاً دستور گازرسانی به این مناطق را صادر کرد.

وی با بیان اینکه از گازدارشدن مردم این مناطق به شدت خوشحال خواهم شد، گفت: خون پاک و مقدس شهدا باعث کمک به این مردم شد و امروز شاهد مراسم کلنگزنی گازرسانی به مردم محروم کهگیلویه هستیم که خواسته بحق آنها می‌باشد.

نماینده شهرستان‌های چهارگانه کهگیلویه با بیان اینکه تلاش وزارت نیرو بر این بود که از طریق cng به دیشموک و قلعه‌رئیسی گازرسانی شود، خاطرنشان کرد: تلاش و پیگری نماینده ولی فقیه در استان کمک کرد تا گازرسانی به این مناطق به صورت لوله‌کشی انجام شود.

وی گفت: بدهی پروژه پاتاوه به دهدشت در سال‌های گذشته 48 میلیارد تومان بود که با پیگیری‌های فراوان، با تعامل با استاندار و نمایندگان استان در مجلس، توانستیم با برنامه و بودجه مطالبات را دریافت کنیم.

وی، از اختصاص 50 میلیارد تومان اعتبار برای پیشرفت پروژه پاتاوه به دهدشت در سال 94 خبر داد و اضافه کرد: امیدواریم هرچه زودتر از طرف خزانه جهت اجرایی‌شدن عملیات، واریز گردد.

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس با بیان اینکه تخریب مسئولان در روند اجرای پروژه پاتاوه به دهدشت کار درستی نیست، تصریح کرد: مسئله برجام بهانه‌ای برای فریب مردم شد به طوری که عده‌ای آن را با طرح‌های گوناگون به بحث می‌کشند که به اهداف خود برسند.

بزرگواری گفت: کار بررسی برجام تمام شد و رفت و امیدوارم تصویب شود و طرف‌های مقابل درست بگویند که با توافق، همه تحریم‌ها برداشته می‌شود.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • یاس گفت:

    اره طبیعی هست اما چرا در سالهای قبل اینکارا نکردن؟
    امروز کسانی که دیروز بدوره بخاری های نفتی حلقه میزدن و در طول این همه سال بعد از انقلاب بدلیل نمایندگانی بی لیاقت در سوز و سرمای زمستان بخود می پیچیدن و حالا در کنار شومینه ها نشسته اند دست به قلم میشوند و شخصیتی مردمی و از خود گذشته را مورد تخریب ونالایقی میخوانن و به گرمایی که از طریق پیگیری های مداوم این نماینده در خانه های انها عرق را از پیشانیشان در سوز سرمای زمستان جاری کرده است فکر نمیکنن و ناسپاسی میکنن چه میتوان گفت جز تاسف…….

  • چرام. گفت:

    بابا خجالت بکش.کم بلوف بزن.مگه توهم بلدی از حق مردم دفاع کنی غیراز اینکه عابروی استان رو ببری….بعد از چهل سال از انقلاب طبیعی هست گاز رسانی به شهرها

پربازديد