تاریخ درج خبر : 1394/07/21
کد خبر : ۵۲۰۲۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -
بزرگواری:

دنبال رقابت آزاد در انتخابات هستم/ نمایندگان از عملکرد وزیر راه راضی بودند

نماینده شهرستانهای چهارگانه استان گفت: هیچگاه به دنبال حذف رقبای انتخاباتی نبوده و به دنبال رقابت آزاد در انتخابات هستم.

به گزارش سایت استان، آیین کلنگ زنی کلینیک تخصصی دهدشت با حضور استاندار، نماینده کهگیلویه،چرام،لنده،بهمئی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در بیمارستان دهدشت برگزارشد.

سیدعلی محمد بزرگواری نماینده کهگیلویه،چرام،لنده،بهمئی در این مراسم گفت: طرح سلامت که دولت، و وزارت بهداشت و درمان مجری آن هستند، مجلس نیز پشتیبان آن است و این طرح با آراء بالا در مجلس تصویب شد.

 وی ادامه داد: تصویب بودجه سه هزاری میلیاردی این طرح نشان از توجه نمایندگان مجلس به سلامت مردم بخصوص استانهای محروم از جمله استان کهگیلویه و بویراحمد است.

نماینده شهرستانهای چهارگانه استان بیان داشت: طرح نظام سلامت، فراهم کردن زمینه توسعه و پیشرفت در سلامت مردم است و این طرح برای دولت و مجلس مهم است. طرح نظام سلامت کاری بود که از مجلس شورای اسلامی برآمد و دولت هم خوب عمل کرد و علت موفقیت این طرح وجود قاضی زاده وزیری که نسبت به همه وزیرهای دولت یازدهم یک سر و گردن در مدیریتش در حوزه کاری و مخصوصا به محرومیت زدایی در حوزه سلامت بالاتر است.

بزرگواری با اشاره به اینکه مدیرخوب و مدبر می‌تواند در همه سطوح کارساز باشد اظهار داشت: مدیری که عملکرد خوبی درحوزه تخصصی خود داشته باشد، می تواند باعث پیشرفت آن حوزه و شهرستان و استان شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس عنوان کرد: برای احداث کلینیک درخواستهای مکرری دادم، درخواستها شفاهی و کتبی و پیگیری های زیادی کردم، البته ناامیدنشدن از این پروژه وزیری بود که دیدار و صحبت با آن راحت بود و همکاری بسیار خوبی که نسبت به وزرا دیگر کابینه دارد به قولش پایبند هست و به استان کهگیلویه و بویراحمد توجه خاصی دارد.

وی به تلاش دکترچمن برای مشاوره دادن درمسائل درمانی اشاره کرد و اظهار داشت: من درحوزه بهداشت و درمان هرچه از وزیر می خواستم مطالبه کنم، چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشاوره می‌داد، یکی از این درخواست ها که دکتر به من مشاوره داد درخواست سه متخصص مغز و اعصاب از وزیر بود، من این مدیر را که مخالف فکریم هم هست بخاطر توانایی هاش دوست دارم و ستایش می کنم.

بزرگواری با بیان اینکه در بحث اشتغال جوانان ناتوان هستیم، بیان داشت: من بخاطر بحث اشتغال به خانه نزدیک ترین دوست و بستگانم نمی توانم بروم و تمام اعضای آن خانواده بخاطر اشتغال فرزندشان از من گلایه مند هستند.

آقای بزرگواری به سوالات خبرنگار سایت استان پاسخ داد.

شما وزیر بهداشت و درمان را یک سر و گردن از بقیه وزیرای دولت بالاتر دانستید، این تعریف و تمجید به خاطر هم فکربودن شما با وزیربهداشت و درمان است؟ من در خصوص کار و عملکرد وزیر بهداشت صحبت کردم و اینکه به لحاظ کارایی نسبت به بقیه وزرا بالاتر است.

عملکرد وزیر بهداشت از وزیر خارجه بهتر است؟

بزرگواری: ظریف درحوزه کاری خودش، من در حوزه کارهای بهداشتی و خدمات درمانی گفتم.

آخوندی وزیرراه چی؟

 آخوندی جاده پاتاوه دهدشت را تعطیل کرد، ولی اعتبارات خوبی داد، نمایندگان از عملکرد وی راضی بودند به خصوص خود من. اگرراضی نبودم رای مثبت نمی‌دادم.

آقای بزرگواری صحبتهای بین شهروندان شایعه شده که شما به دلیل نفوذی که در مرکز دارید، به دنبال ردصلاحیت رقبای انتخابی خود هستید؟

کذب محض و دروغ است، گمانه های غلط است، شایعه است، من اگرخداخواست وارد انتخابات شوم، هر که خواست بیاید رقیب من بشود، من دنبال رقابت آزاد هستم، چه رقیبم همفکر خودم اصولگرا باشد، و یا رقیبم اصلاح طلب از جناح مخالف باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • یاس گفت:

  کسانی که دارن با حرف های تخریبی از حاج اقای بزرگواری خودشونا خالی میکنن بهتره یه بررسی کنن و ببینن که عملکردهای حاج اقای بزرگواری برای شهرستانهای چهارگانه بی سابقه بوده و براحتی با مقایسه قبل از بزرگواری و حال میتوان مشاهده کرد که پیشرفت کاری ایشون در چه اندازه ای بوده ودر سالهای اینده بعنوان دوران طلایی منطقه خوانده خواهند شد

 • سعید گفت:

  مخالفان عزیز خواهشا ارام باشید و به خودتان فشار نیارید انشالا دور بعد هم اقا قبوله .البته خدا وکیلی ایشان قابل قیاس با موحد که همش بفکر اطرافیانش بود نیست در هشت سال نمایندگیش اندازه ده برابر موحد کار کرد .درود بر سید بزرگ بزرگواری

 • موسی گفت:

  بزرگواری دیگه تمام شد،نیروهاش درکهگیلویه ،یکی یکی دارن ،برمیدارند،بزرگواری تنهای،تنهای،ماندی،مردم دیگه قبولت ندارند،انتخابات اسفندماه ازسالی که درگچساران کاندیدبودی کمتررای میاری،پیروزی نزدیک است

 • محمد گفت:

  به جرات می توان گفت،سیاسی ترین فرداستان بعدازانقلاب بزرگواری است،بزرگواری سیاست مدارکهنه کارقدیمی است،سیاست استان مدیونش

 • ناشناس گفت:

  احسنت حاج آقا ایشالا این دوره هم مث دوره های قبل به کوری چشم حسودا رای میارین

 • بویراحمد گفت:

  واقعاخنده دار،نمایندگان مجلس به فکرسلامت مردم هستند،جک سال،نمایندگان چندماه جلوی انتخابات یادشان میفته که مردمی هم هست،

 • اداره راه گفت:

  وقتی فدایی همفکرت رامی گذاره مدیرکل راه وشهرسازی بایدهم ازآخوندی راضی باشید،آقای نماینده محترم برای رضای خدابهش رای ندادی،باهم زدبند کردی وبه آقای وزیررای دادی ،این بارروی چه چیزی معامله کردی

 • مینا گفت:

  انتظارداریدکه دوباره رای بیاری بااین عملکرد،حاج آقا،شما باچه روی می خواهی دوباره وارد انتخابات بشید،حیا چیز خوبی حاج آقا ببین باشهرستان چکارکردی،دقیقا کاری که احمدی نژادبرسراین کشورآوردتوهم سرشهرستان آوردی.

 • کارمند گفت:

  بله سیدجان شمانمی دانیدکه وزیربهداشت اصولگراست،توگفتی ماهم باورکردیم،چطورجبهه پایداری درسراسرایران همیشه دفاع ازوزیربهداشت می کنید،حتی نشده یک بارهم ازاین وزیرانتقادکنید،این جای شک برای مردم دارد.

 • همشهری گفت:

  اگررقیبت یک اصلاح طلب واقعی باشه که دوهزاررای نمی یاری،حتی ازاون سال که درگچساران کاندید شدی کمتررای میاری

پربازديد