تاریخ درج خبر : 1394/07/21
کد خبر : ۵۲۰۲۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

پرده برداری تاجگردون از علت تهدید صالحی توسط حسینیان

غلامرضا تاجگردون ، رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام، در صفحه اش در اینستاگرام به نقل پرسش و پاسخ بین خودش و حسینیان درباره تهدید صالحی پرداخت.
تاجگردون در پست خود در اینستاگرام نوشته است:
«شیخ روح الله حسینیان دکتر صالحی را تهدید کرد «تو رو بتن می گیریم».تهدیدی که صالحی را عصبانی کرد. از حسینیان پرسیدم چرا این حرف را زدی؟ گفت می خواستم عصبانیش کنم که موفق شدم. به نظرم دکتر صالحی جزء شخصیتهای بسیار ممتاز و امین کشوره که خیلی دور از اخلاق بود این رفتار باهاش بشه. همین کار رو هم با ظریف کردند فقط خدا رو شکر ظریف فرصت نکرد صحبت کنه.»
پیش از این علی مطهری، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، نیز در صفحه اینستاگرام خود برخی اتفاقات روز یکشنبه مجلس را «ناگوار» و «مایه تاسف» دانسته بود.
علی اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی ، امروز در سخنان خود در صحن علنی مجلس گفته بود:‌ برخی دوستان امروز برای من آرزوی مرگ کردند و خود را در جایگاه خدا قرار دادند.
پس از این سخنان مجید انصاری، معاون پارلمانی رییس جمهور ، نیز به تشریح موضوع در جمع خبرنگاران پرداخت و با اشاره به تهدید صالحی از سوی یکی از نمایندگان گفت:به این تهدیدها عادت داریم.
مجید انصاری ادامه داد: متاسفانه یکی از نمایندگان آمد و دکتر صالحی و ظریف را به اعدام تهدید کرد و گفت: شما را اعدام می‌کنیم و در راکتور اراک دفن می‌کنیم و رویتان سیمان می‌ریزیم.
خبرنگار ایسنا در ادامه برای روشن تر شدن موضوع با یک عضو فراکسیون رهروان ولایت صحبت کرد که او نیز در تشریح جزییات بیشتر گفت: روح الله حسینیان آقای صالحی را تهدید کرد که اگر برجام به فرجام برسد سیمان رویش می‌ریزیم و او را می‌کشیم.
کمال الدین پیرموذن گفت: امروز در صحن علنی آقای حسینیان پیش آقای صالحی رفت و با کمال تاسف گفت که اگر برجام به فرجام برسد تو را می کشیم و سیمان رویت می‌ریزیم. در واقع حسینیان صالحی را تهدید کرده است. در همان زمان بنده پیش آقای صالحی رفتم و ایشان گفت که حسینیان او را تهدید کرده و می‌خواهد روشنگری کند.

df

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بنده خدا و از اقاى حسينيان ميترسم. .......!؟!؟! گفت:

  اقاى حسینیان بنظر شما در سیزه و روایات مستند اعمه هد ى و اهل بیت چنین حرفها وتهذددیدات وجود دارد؟

 • حمید-هرمزگان گفت:

  اینقدر یه مسله ساده رو بزرگش نکنید . روش مانور ندید . 2 سال ما رو به اسم مذاکرات وعده دادید حالا ما هم منتظر جواب هستیم . ایران بعد ازبرجام رو به ما وعده دادید .ما منتظریم

 • ناشناس گفت:

  اقای شیخ انتظاری بالاتراز این ازت نمیره که ازتوهیناتون قانع نشدیدوحالا هم بجای خدا امربه کشتن میکنی،فقط میتونیم بگیم متأسفیم ازمنطق چنین افرادی که خودراوکیل مردم قلمدادمیکنه.

 • مهدی گفت:

  ازکی ادم کش شده ای اقای اصولگرا؟؟

پربازديد