تاریخ درج خبر : 1394/07/21
کد خبر : ۵۲۰۲۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تفاهم نامه همکاری جهاد دانشگاهی و اداره کل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویر احمد

در بیستمین روز از مهرماه مدیر کل محیط زیست استان و سرپرست جهاد دانشگاهی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای تقویت هرچه بیشتر تعاملات علمی ، پژوهشی و آموزشی فی مابین جهاد دانشگاهی استان واداره کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویر احمد تفاهم نامه 6ماده ای منعقد گردید.

مدبر کل محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم با اشاره به توان بالفعل و بالقوه حوزه های محیط زیست بویژه وجود تنوع در بحث گیاهی و جانوری بر قابلیت این حوزه در انجام تحقیقات و پژوهش های کاربردی تاکید کرد .

عطا پورشیر زاد بر در ادامه برآمادگی این اداره کل در همکاری و تعامل با جهاد دانشگاهی تاکید کرد و گفت : این اداره کل در جهت پیشبرد اهداف زیست محیطی این آمادگی را دارد با مراکز دانشگاهی استان همکاری های نزدیک و معقولی داشته باشد .

در این دیدار شمس اله رشیدی سرپرست جها دانشگاهی استان که به اتفاق معاون پژوهش خود حضور داشت با اشاره به اینکه رسالت دانشگاه تبدیل ایده به عمل است گفت : تحقیقات کاربردی انجام شده در حوزه های مختلف زیست محیطی می تواند به مرحله عمل برسد و این حمایتی است که از طرف دانشگاه ها محقق می شود.

رشیدی در ادامه با اشاره به اهمیت محیط زیست در دنیای امروزه گفت : دانشگاهها خود را ملزم به رعایت کامل قانون و مقررات زیست محیطی می دانند .

گفتنی است اعلام نیازهای پژوهشی و آموزشی جامعه هدف به جامعه دانشگاهی ، انجام دوره های آموزشی ، گسترش همکاری های مشترک و بهره مندی از امکانات و توانمندی های طرفین ، همکاری روابط عمومی و خبر گزاری های جهاد دانشگاهی  از دیگر اهداف این یادداشت تفاهم نامه است .

unnamed

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد