تاریخ درج خبر : 1394/07/21
کد خبر : ۵۲۰۲۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بدهی پنج میلیارد تومانی مردم و ادارات به آب و فاضلاب استان

به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد علی حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شش ماه نخست سال جاری سه هزار و 316 فقره انشعاب آب در شهرای مختلف استان نصب شد.

معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد افزود: یکی از اصلی‌ترین مشکلات پیش روی آب و فاضلاب استان بدهی انشعابات خانگی و دستگاه های دولتی است.

وی میزان بدهی آب‌بهای انشعابات خانگی و ادرای به آب و فاضلاب استان را بالغ بر چهار میلیارد و 900 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: بیش از دو میلیارد از این میزان بدهی مربوط به دستگاه های دولتی و مراکز انتظامی و نظامی است.

حسینی با بیان اینکه مشترکین باید سعی کنند نسبت به پرداخت بدهی آب‌بهای خود  با احساس مسئولیت بیشتری عمل کنند، گفت: با توجه به اینکه هزینه‌های جاری شرکت آب و فاضلاب و خرید بخشی از  لوله و اتصالات شبکه توزیع آب شرب از همین محل تامین می شود، پرداخت به موقع آب‌بها می تواند باعث سرعت بخشیدن به خدمات رسانی در حوزه آب و فاضلاب شود.

معاون امور مشترکین آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: این شرکت نسبت به دریافت مطالبات خود با قاطعیت و از مجاری قانونی ورود پیدا خواهد کرد و کسانی که نسبت به اخطارهای آب و فاضلاب بی توجهی کنند پس ار تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد