تاریخ درج خبر : 1394/07/22
کد خبر : ۵۲۰۲۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پلمپ دو واحد تولیدی سوسیس و کالباس در یاسوج

دو واحد تولیدی سوسیس و کالباس در یاسوج تعطیل شدند.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه وبویراحمد، در پی بازرسی معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه وبویراحمد از دو واحد صنفی متخلف در شهر یاسوج و شهرک صنعتی فرودگاه مقادیر زیادی مواد اولیه بدون تاریخ وتاریخ گذشته کشف و ضبط گردید.
محسن گودزی معاون پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب یاسوج اظهار داشت: به منظور اقدامات پیشگیرانه از تخلفات بهداشتی تیمی متشکل از رؤسای دامپزشکی و مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، پلیس اماکن و نماینده معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان، در بازرسی که از کارخانه تولیدی۲۰۰۲ واقع در بلوار کشاورز در جاده شرف آباد نمودند، تعداد۴۹کیسه آرد، مقداری نشاسته و چندین کارتن مواد افزودنی طعم دهنده تاریخ مصرف گذشته در این شرکت تولید مواد غذایی کشف گردید.
وی در ادامه افزود: در بازرسی از یک واحد تولیدی مواد غذایی دیگر در شهرک فرودگاه یاسوج با نام تجاری ستارگان مقدار ۱۵۳۰کیلوگرم گوشت قرمز و گوشت مرغ بدون شناسنامه و تاریخ تولید ومصرف کشف گردید.
این مقام قضایی در ادامه گفت: دستورپلمپ این ۲ واحد متخلف و امحای مواد بدون شناسنامه و تاریخ مصرف گذشته صادر و در خصوص مقدار مواد فرآورده شده دستورات قضایی لازم جهت تحقیقات در آزمایشگاه معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان نیز صادر گردید.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • احمد گفت:

    امیدوارم که نظارت بر تولیدی مواد غذایی بیش از پیش شود تا کالای با کیفیت و سالم به دست مردم برسد و با متخلفین به شدت برخورد قانونی صورت گیرد.

  • ففففففففف گفت:

    نظرات شمارو کجا باید خوند؟>

پربازديد