تاریخ درج خبر : 1394/07/22
کد خبر : ۵۲۰۳۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

امیری:یاسوج شهر نقره‌ای است

رئیس شورای شهر یاسوج با اشاره به استفاده بی‌رویه شهروندان یاسوجی از ایزوگام در بدنه ساختمان تصریح کرد: یاسوج همچون شهر نقره‌ای است.

هدایت امیری، با اشاره به برنامه‌های هیئت رئیسه جدید شورای شهر اظهار کرد: برنامه‌های متفاوت و مناسبی در راستای رفع مشکلات و نواقصات مردم در دستور کار داریم.

رئیس شورای شهر یاسوج رفع مشکلات مردم را مستلزم تعامل و همکاری سازنده اعضای شورای شهر دانست و گفت: با تعامل و هم‌افزایی هرچه بیشتر بین اعضای شورای شهر می‌توان مشکلات مردم را رسیدگی و برطرف کرد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه مشکلات شهروندان اولویت‌بندی می‌شوند، گفت: با تشکیل کارگروه‌های مختلف در شورای شهر تلاشمان بر این است تا مشکلات شهروندان و امور شهری برطرف شود.

امیری در ادامه ساماندهی صنوف و بازارچه یاسوج را از برنامه‌های مهم در دستور کار اعضای شورای شهر عنوان کرد و گفت: انتقال صنوف آلاینده باید به مکانی خارج از سطح شهر صورت گیرد تا آلودگی‌های صوتی و دیگر مشکلات شهروندان برطرف شود.

رئیس شورای شهر یاسوج با اشاره به اینکه برخی از صنوف آلاینده اقدام به خرید اراضی به منظور انتقال واحد صنفی خود کردند، گفت: پیگیر هستیم که دستگاه‌های خدمات‌رسان زیرساخت‌های لازم برای انتقال صنوف را فراهم کنند.

وی از صنوف ضروری جهت جابجایی را صنوف خیابان عمده‌فروشان واقع در خیابان 13 آبان عنوان کرد و گفت: تلاشمان بر این است که به منظور تفکیک صنوف رابطه و تعامل سازنده‌ای با اصناف داشته باشیم تا نظمی مناسب بر صنوف حاکم شود.

امیری خروج صنوف آلاینده از شهر یاسوج را مهم خواند و گفت: امیدواریم با همکاری و تعامل همه جانبه دستگاه‌های خدمات‌رسان و دیگر مسئولان هر چه سریعتر صنوف آلاینده به خارج از شهر انتقال داده شوند.

رئیس شورای شهر یاسوج در بخشی دیگر از سخنان خود بر لزوم تعامل بیشتر نظام مهندسی با شورای شهر تاکید کرد و گفت: به منظور رعایت ضوابط و اصول شهرسازی به دنبال ایجاد تعامل سازنده با نظام مهندسی هستیم.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به استفاده بی‌رویه از ایزوگام در بدنه ساختمان‌های شهر یاسوج تصریح کرد: با تعامل و همکاری نظام مهندسی در آینده نزدیک برای شهروندان تعهد ایجاد خواهیم کرد که استفاده از ایزوگام در بدنه ساختمان‌ها حذف شود و از پوشش‌های مدرن و نانو استفاده شود.

امیری با انتقاد از استفاده بی‌رویه ایزوگام در بدنه ساختمان‌های شهر یاسوج و تبدیل کردن آن به شهر نقره‌ای اذعان کرد: اگر از سطح بالاتری نظاره‌گر یاسوج باشیم شباهت زیادی به شهر نقره‌ای دارد چرا که استفاده بسیار زیاد از ایزوگام در بدنه ساختمان نمای شهر را زشت کرده است.

رئیس شورای شهر یاسوج در پایان تصریح کرد: به سازمان نظام مهندسی پیشنهاد می‌کنیم در راستای نظم حاکم بر شهرسازی پایان کار ساختمان منوط به رعایت اصول و ضوابط شهرسازی باشد.

 

 

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد