تاریخ درج خبر : 1394/07/23
کد خبر : ۵۲۰۴۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

شهردار یاسوج برکنار می شود؟

رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: شهردار یاسوج تغییر نمی‌کند و اعضای شورای شهر صحبتی در این زمینه تاکنون نداشته‌اند.

هدایت امیری  در پاسخ به این سؤال که آیا صحبتی در ارتباط با برکناری شهردار یاسوج در شورای اسلامی این شهر شده است یا نه، اظهار کرد: تاکنون چنین صحبتی نشده و اعضای شورای شهر حرفی در این خصوص نزده‌اند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تغییر هیئت رئیسه شورا پیش‌زمینه‌ای برای این تغییر بوده است، افزود: تغییر هیئت رئیسه ربطی به این موضوع ندارد.

امیری ورود اعضای شورای شهر به هرگونه فعالیت سیاسی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی را رد کرد و گفت: ممکن است هر یک از اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج گرایشی به جریانات سیاسی و یا کاندیداهای انتخابات داشته باشند که امری بدیهی است.

رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: اما این گرایش باعث نخواهد شد تا در شورا به دنبال سیاسی‌کاری باشیم و با این حربه تغییر و تحولی در شهرداری یاسوج صورت گیرد.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حسین گفت:

  درود بردکترجاوید شهرداردلسوزومردمی ومهمترازهمه قاطع وشجاع

 • ناشناس گفت:

  خدایا چ میشد برکنار میشد

 • ناشناس گفت:

  خدایا جاوید به درد شهردار نمیخوره خدا رو میخوام هموم جوری ک کار گران شهرداری بی پول هستند خودش هم بی پول بشه ک به گدایی رو بیاره الهی آمین

 • ناشناس گفت:

  ای کاش ان روز را می دیدیم که جاوید شهردار که همه از دستش عاصی می باشند تغیر میکرد این چه بلا وبدبختی دچار این مردم بد بخت شده است اقای امیری تکانی بخورید تا خدا به شورای شهر راضی شود

پربازديد