تاریخ درج خبر : 1394/07/24
کد خبر : ۵۲۰۴۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اکران فیلم‌های برگزیده چهارمین جشنواره فیلم بسیج در دهه فجر

دبیر اجرایی چهارمین جشنواره استانی فیلم بسیج در کهگیلویه و بویراحمد از اکران فیلم‌های برگزیده این جشنواره در هفته بسیج و دهه فجر در مکان‌های عمومی خبر داد.

مجتبی چراغ‌سحر  در حاشیه برگزاری آئین پایانی چهارمین جشنواره دوسالانه فیلم بسیج اظهار کرد: فیلم یکی از مهم‌ترین ابزارهای انتقال فرهنگ است.

دبیر اجرایی چهارمین جشنواره استانی فیلم بسیج اذعان کرد: این جشنواره با موضوع «سکانس بیداری» از فروردین ماه سال‌جاری آغاز و کارهای تبلیغاتی، تیزر و پوستر آن در مرکز استان و دیگر شهرستان‌ها انجام شد.

وی عنوان کرد: بخش‌های جشنواره نماهنگ، انیمیشن، مستند و داستانی بوده که طی دو مرحله داوری شدند.

چراغ‌سحر با بیان اینکه این جشنواره با حضور همه فیلم‌سازان از سراسر استان برگزار شده، یادآور شد: از برگزیدگان مرحله استانی تجلیل شده و جهت حضور در مرحله کشوری معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به استقبال فراوان هنرمندان فیلم‌ساز از این جشنواره، تصریح کرد: داوری این آثار با برنامه زمان‌بندی مشخص از سوی سازمان بسیج هنرمندان کشور برگزار و نتایج جهت هر گونه اقدام به تهران ارسال شد.

این مسئول فرهنگی و هنری در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فیلم‌های برگزیده از هفته دفاع مقدس تاکنون در اکثر مدارس برای دانش‌آموزان اکران می‌شود، افزود: قرار است در هفته بسیج و دهه فجر نیز این فیلم‌ها در مکان‌های عمومی برای مردم اکران شود.

چراغ سحر با اشاره به کیفیت و محتوای بالای آثار رسیده از همه هنرمندان به خصوص فیلم سازان استان قدردانی کرد و افزود: امیدواریم در جشنواره‌های آینده نیز شاهد کارهایی با کیفیت بالا و با حمایت سازمان از طرف هنرمندان بسیجی باشیم.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد