تاریخ درج خبر : 1394/07/26
کد خبر : ۵۲۰۵۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

۱۷ میلیارد تومان برای توسعه ورزش شهرستان گچساران در شش ماه اول سال

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از هزینه شدن ۱۷ میلیارد تومان طی شش ماه نخست ۹۴ در ورزش گچساران خبرداد.

 جهانبخش ایزدپور در حاشیه مراسم افتتاح زمین های چمن مصنوعی شهرستان گچساران گفت: با احداث پارک بزرگ تفریحی ورزشی نفت اعتبارات هزینه شده از ابتدای سال تاکنون در بخش ورزش گچساران به ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان می‌رسد.

ایزدپور افزود: این پارک با اعتباری افزون بر سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پیش‌بینی شده، که با انجام مناقصه و شناسایی پیمانکار در کناربوستان شهدای گمنام  گچساران در حال احداث است.

وی بیان کرد: زمین این پارک از طرف شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به ورزش و جوانان این شهرستان واگذار شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در حال حاضر در گچساران برخی رشته‌های ورزشی از جمله اسکیت، دوچرخه‌سواری و قایق‌سواری با محدودیت‌های زیادی از نظر فضای استاندارد ورزشی مواجه است که با احداث این پارک بزرگ این فضاها احداث می‌شود.

ایزدپور همچنین از بهره برداری چمن‌های مصنوعی امامزاده جعفر(ع) و ۵۰۰ دستگاه گچساران خبر داد وافزود: این دو چمن مصنوعی با ابعاد ۲۷ در ۵۰ متر مربع با اعتباری افزون بر ۵۲۰ میلیون تومان در اختیار مردم این مناطق قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با افتتاح این دو پروژه تاکنون ۲۳ زمین چمن از تعداد ۲۸ زمین اهدایی وزارت نفت تحویل این اداره شده است.

 آیین بهره برداری از زمین های چمن مصنوعی اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران با حضور نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش وجوانان استان و جمعی از مسئولان و ورزشکاران شهرستان گچساران برگزار شد.

منبع: مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد