تاریخ درج خبر : 1394/07/26
کد خبر : ۵۲۰۵۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

هیئت‌های ورزشی نباید محل تاخت‌وتاز جریان‌های سیاسی نشود

رئیس شورای قشر بسیج ورزشکاران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نباید اجازه دهیم تا سیاسیون از ورزش سوءاستفاده کرده و هیئت‌های ورزشی محل تاخت‌وتاز جریان‌های سیاسی شود.

 

سید رضا آشتیانی‌مقدم امروز  با بیان اینکه ورزش محیطی سالم برای جوانان است که باید این فضا سالم بماند اظهار کرد: اما برخی به دنبال سوءاستفاده از فضای ورزش برای منافع خود هستند.

رئیس شورای قشر بسیج ورزشکاران استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، گروه‌ها و جریانات و افراد به دنبال استفاده از هر فضا و مکانی برای استفاده هستند که باید گفت ورزش محل سیاسی‌کاری نیست.

وی گفت: نباید اجازه دهیم فضایی که برای تعالی و رشد فرزندان و جلوگیری از تهاجم فرهنگی ایجاد شده آلوده به سیاسی‌کاری شود.

آشتیانی‌مقدم بیان کرد: هیئت‌های ورزشی نباید تبدیل به میدان تاخت و تازهای سیاسی آقایان شود و عرصه ورزش باید عاری از هرگونه جریان سیاسی باشد.

این مسئول با بیان اینکه دشمن امروز به دنبال فتنه‌هایی به مراتب سخت‌تر از فتنه 88 است، گفت: بازی سیاسی برخی گروه‌های سیاسی در فضاهای ورزشی سمی برای ورزش و ورزشکاران است.

رئیس شورای قشر بسیج ورزشکاران استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: دشمن همچنین به دنبال تفرقه انداختن و سوءاستفاده از جریانات سیاسی در کشور است لذا جوانان که برای پرورش روح و جسم و سلامتی به ورزش روی آورده‌اند نباید با احساسات و انگیزه آنها بازی کرد.

وی در ادامه گفت: دشمن به دنبال هر روزنه امیدی است که در بین جوانان انقلابی نفوذ کند و اکنون نیز از طریق شبکه‌های اجتماعی دشمنی خود با اسلام و ایران را به جد دنبال می‌کند.

آشتیانی‌مقدم خاطرنشان کرد: هیئت‌های ورزشی باید با الگوبرداری از مولای متقیان علی (ع) روح و جسم جوانان این مرز و بوم را پرورش داده تا در تمام صحنه‌ها حضور هوشمندانه داشته باشند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد