تاریخ درج خبر : 1394/07/27
کد خبر : ۵۲۰۶۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

وقتی باران هم به شهرداری دهدشت رحم نمی کند+ تصاویر

آبگرفتگی معابر و تجمع زباله هایی که به وسیله بارش باران و جاری شدن آب در خیابان های شهر دهدشت خودنمایی می کردند نمونه هایی از ناکار آمدی سیستم شهری دهدشت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کهگیلویه، خبرنگار این پایگاه خبری که برای تهیه گزارش از تصاویر زیبای اولین بارش پاییزی شهر دهدشت رفته بود با تصاویری رو به رو شد که صحنه های تاسف باری را در این شهر به وجود آورده است تصاویری که زیبایی آین بارش باران را به کلی از یاد ما برد.

این روزها که همه از شهرداری و اعضای شورای شهر دهدشت انتقاد می کنند گویا باران هم به شهرداری دهدشت رحم نکرده است و در اولین بارش پاییزی خود در شهر دهدشت ناکارآمدی شهرداری این شهر را نمایان کرده است.

این موضوع باعث شده است که خود مردم در برخی موارد دست به کار شوند و مشکل آبگرفتگی معابر را که به دلیل تجمع زباله ها به وجود آمده است را برطرف کنند.

a-33

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فردین جعفرزاده گفت:

  با سلام خدمت همشریان عزیزم،1.زیر ساختهای شهری رعایت نشده است،2.مردم همکاری لازم را با شهر داری ونظم شهری انجام نمی دهد،3.وشورای شهر نظارت بر عملکرد شهرداری وفضای سبز ومعابر را انجام نمی دهد وشورا هدفش نظارت می باشه که متاسفانه کم کاری میکنه.

 • بیزار گفت:

  برادر عزیز چرا گزارش از روی هوای نفس ومغرضانه می دهی .وقتی مردم ما رعایت نمی کنند وزباله هایشان را به کانال جلوی درب منزل ومغازه شان می ریزند وهر5متریک پل جلوی دروازه های منازل ومغازه ها باشد باید هم به این صورت آبگرفتگی وسرریز باشد .گناه شهردار دراین باره چیست . شهردار که نمی تواند مثل بزرگواری چماق روی دوش خود بگذارد وجلوی همه بایستد

  • دهدشتی گفت:

   کمی اغراق شده شهرداری زباله ها را هفته ای دوبار جمع می کند جای بسی تقدیر است از رفتگران زحمت کش بسیار سپاسگزاریم .

پربازديد