تاریخ درج خبر : 1394/07/27
کد خبر : ۵۲۰۶۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

خطر آلوده شدن چاه های آب شرب در یاسوج

نایب رئیس شورای شهر یاسوج با بیان اینکه چاه‌های آب شرب مردم این شهر به صورت در باز رها شده است، گفت: خطر آلوده شدن چاه‌های آب شرب در پارک‌های ساحلی و مهرورزی وجود دارد.

 

رذ در جلسه هم‌اندیشی و رفع مشکلات شهر یاسوج با اشاره به فرسوده بودن و ترکیدگی لوله‌های آب شرب این شهر اظهار کرد: آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد باید نسبت به رفع این مشکلات اقدامات لازم را انجام دهد و شبکه توزیع آب شرب نیز تعویض شود.

نایب رئیس شورای شهر یاسوج به سیستم فاضلاب بیمارستان امام سجاد(ع) اشاره کرد و افزود: قرار شد سیستم تصفیه‌خانه بیمارستان امام سجاد به مکان بهتری منتقل و به سیستم شهری هدایت شود که این کار توسط شرکت آب و فاضلاب شهری استان هر چه سریع‌تر انجام شود.

وی در ادامه به نامناسب بودن چاه‌های آب در پارک‌های ساحلی و مهرورزی اشاره کرد و گفت: چاه‌های آب شرب مردم یاسوج در دو پارک مهرورزی و ساحلی که مکان گردشگری هستند به صورت در باز رها شده است.

این مسئول تصریح کرد: برخی از این چاه‌ها فرسوده هستند که با هزینه‌ای کم می‌توان این مکان‌ها را اصلاح و جلوی آلودگی آن را گرفت.

زمانی بیان کرد: به دلیل باز بودن چاه‌های آب شرب در دو پارک گردشگر‌پذیر شهر یاسوج امکان آلوده شدن آب وجود دارد و حتی ممکن است کود و آلودگی چمن‌ها در اثر بارندگی و توسط روان آب‌ها وارد این چاه‌های آب شود.

نایب‌ رئیس شورای شهر یاسوج در پایان بیان کرد: سیستم تاسیسات برق در دو پارک ساحلی و مهرورزی رها شده و هر لحظه امکان ایجاد خطر برق‌گرفتگی برای کسانی که در این پارک‌ها هستند، وجود دارد.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد