تاریخ درج خبر : 1394/07/26
کد خبر : ۵۲۰۶۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

خطر آلوده شدن چاه های آب شرب در یاسوج

13930727000799_PhotoA

نایب رئیس شورای شهر یاسوج با بیان اینکه چاه‌های آب شرب مردم این شهر به صورت در باز رها شده است، گفت: خطر آلوده شدن چاه‌های آب شرب در پارک‌های ساحلی و مهرورزی وجود دارد.

 

رذ در جلسه هم‌اندیشی و رفع مشکلات شهر یاسوج با اشاره به فرسوده بودن و ترکیدگی لوله‌های آب شرب این شهر اظهار کرد: آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد باید نسبت به رفع این مشکلات اقدامات لازم را انجام دهد و شبکه توزیع آب شرب نیز تعویض شود.

نایب رئیس شورای شهر یاسوج به سیستم فاضلاب بیمارستان امام سجاد(ع) اشاره کرد و افزود: قرار شد سیستم تصفیه‌خانه بیمارستان امام سجاد به مکان بهتری منتقل و به سیستم شهری هدایت شود که این کار توسط شرکت آب و فاضلاب شهری استان هر چه سریع‌تر انجام شود.

وی در ادامه به نامناسب بودن چاه‌های آب در پارک‌های ساحلی و مهرورزی اشاره کرد و گفت: چاه‌های آب شرب مردم یاسوج در دو پارک مهرورزی و ساحلی که مکان گردشگری هستند به صورت در باز رها شده است.

این مسئول تصریح کرد: برخی از این چاه‌ها فرسوده هستند که با هزینه‌ای کم می‌توان این مکان‌ها را اصلاح و جلوی آلودگی آن را گرفت.

زمانی بیان کرد: به دلیل باز بودن چاه‌های آب شرب در دو پارک گردشگر‌پذیر شهر یاسوج امکان آلوده شدن آب وجود دارد و حتی ممکن است کود و آلودگی چمن‌ها در اثر بارندگی و توسط روان آب‌ها وارد این چاه‌های آب شود.

نایب‌ رئیس شورای شهر یاسوج در پایان بیان کرد: سیستم تاسیسات برق در دو پارک ساحلی و مهرورزی رها شده و هر لحظه امکان ایجاد خطر برق‌گرفتگی برای کسانی که در این پارک‌ها هستند، وجود دارد.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

200x208
200x208