تاریخ درج خبر : 1394/07/27
کد خبر : ۵۲۰۷۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تبدیل 1500 انشعاب غیرمجاز آب به انشعاب مجاز

سیدیعقوب فرجی صبح امروز در بازدید از تاسیسات آبرسانی شهر مادوان اظهار کرد: وجود انشعابات غیرمجاز باعث بروز مشکلات متعدد در روند آبرسانی و شبکه توزیع آب شرب می شود.

معاون بهره‌برداری آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد افزود: تعدد انشعابات غیرمجاز در شهر یاسوج و مادودان همه ساله باعث هدرروی و زیان‌های فراوان به آب و فاضلاب می‌شود.

به گزارش سایت استان، به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد، فرجی بیان کرد: به همین منظور این شرکت با با عزم جدی در صدد جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز در سطح شهرهای استان به خصوص در شهرهای یاسوج و مادوان برآمده است.

فرجی تصریح کرد: تیم اتفاقات و گشت تخلفات آب و فاضلاب استان  به صورت جدی با انشعابات غیرمجاز برخورد خواهند کرد و هیچگونه اغماضی در این زمینه وجود ندارد.

وی همچنین با بیان اینکه در مدت سپری شده از سال جاری بیش از 1500 انشعاب غیرمجاز در سطح شهرهای استان به مجاز تبدیل شده است، عنوان کرد: در همین رابطه نیز با متخلفین و کسانی که اقدام به نصب انشعاب غیرمجازکرده بودند برخوردهای قانونی و قاطع صورت گرفت.

معاون بهره‌برداری آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در بسیاری از موارد شکستگی انشعابات به دلیل همین انشعابات غیرمجاز و عدم رعایت ضوابط فنی در اجرای و نصب انشعابات است، گفت: شناسایی انشعابات غیرمجاز توسط پیمانکار بخش خصوصی به صورت منطقه‌ای در حال انجام است و با این کار هرگونه انشعاب غیرمجاز شناسایی و با متخلفان تشکیل پرونده و به مراجع قضایی ارجاع داده خواهند شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد