تاریخ درج خبر : 1394/07/27
کد خبر : ۵۲۰۷۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

اجرای عملیات گازرسانی در ۱۱۲ روستا در کهگیلویه وبویراحمد

اجرای عملیات گازرسانی در ۱۱۲ روستا در کهگیلویه وبویراحمد

مدیر عامل شرکت گاز استان کهگیلویه وبویراحمد از انجام عملیات گازرسانی در ۱۱۲ روستا در استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.

هوشنگ صیدالی گفت: با اتمام عملیات گازرسانی به ۱۱۲ روستا در استان، تعداد روستاهای بهره‌مند ما به بیش از ۵۷۰ روستا خواهد رسید که با توجه به برنامه‌های پیش بینی شده انشاءاله در پایان سال ۱۳۹۵ این رقم به حدود ۷۰۰ روستا خواهد رسید.

وی ابراز داشت: در راستای بند (ق) تبصره بودجه اعتبار در نظر گرفته شده برای بهره برداری از ۱۱۲ روستا حدود ۱۵۰ میلیارد ریال می‌باشد و با اتمام این طرح‌ها حدود ۵۰۰۰ خانوار روستایی در سال جاری از مزایای گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.

مدیرعامل گاز استان کهگیلویه وبویراحمد یادآور شد: عملیات گازرسانی به دو شهر قلعه رئیسی و دیشموک نیز در فاز اول شروع شده است و حدود ۴۳۰۰ نفر جمعیت این دو شهر پس از بهره برداری، مصرف کننده گاز طبیعی خواهند شد. اعتبار فاز اول این طرح حدود ۱۰۰ میلیارد ریال است و ۸۰ روستای تابعه این دو شهر نیز انشاءاله به شبکه گاز طبیعی متصل خواهند شد.

صیدالی با اشاره به پایان آماده سازی طرح برای گازرسانی به ۹۴ روستای دیگر نیز گفت: این ۹۴ روستا حدود ۴۵۰۰ خانوار دارند و هم اکنون در مرحله پیمان سپاری برای آغاز عملیات اجرایی هستند و برآورد ما برای انجام این طرح‌ها نیز حدود ۵۵۷ میلیارد ریال می‌باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد