تاریخ درج خبر : 1394/07/28
کد خبر : ۵۲۰۷۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور مارگون برگزار شد

رئیس دانشگاه پیام نور واحد مارگون از برگزاری جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه با حضور امام جمعه مارگون بخشدار وسایر مسئولین وروسای ادارت ونهادهادر بخش مارگون خبرداد.

ارسلان بی نیاز در آغاز این برنامه ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید وتبریک به دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نورمارگون گفت: دانشگاه پیام نور با شعار آموزش برای همه ،همه جا وهمه وقت بستر مناسبی برای همه اقشار مختلف جامعه جهت تحصیل فراهم نموده است .

رئیس دانشگاه پیام نور واحد مارگون قبولی تعدادزیادی از فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور درآزمونهای تحصیلات تکمیلی و ورود آنها در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا را مهمترین مزیت دانشگاه پیام نور دانست .

بی نیاز در بخش پایانی سخنان خود گفت: تمام تلاش وکوشش خود و همه همکاران را در جهت رفع مشکلات دانشگاه به کارخواهیم گرفت تا دانشجویان بتوانند با فراغ بال به تحصیل خود ادامه دهند.

امام جمعه مارگون در سخنانی ضمن تقدیر وتشکر از مسئولین دانشگاه وتبریک به دانشجویان جدیدالورود به اهمیت علم ودانش اشاره کرد و گفت: انسان مسلمان در هر وضعیت وموقعیتی که باشد باید دنبال علم ودانش باشد.

حجت الاسلام خواجه پور از دانشجویان خواست با تحصیل علم ودانش وتهذیب نفس خود را آماده پاسخ به جنگ و آن هم جنگ نرم دشمن نمایند.

IMG_20151014_103201 IMG_20151014_104926 IMG_20151014_105054

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد