تاریخ درج خبر : 1394/07/28
کد خبر : ۵۲۰۷۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس بیمه ایران شعبه گچساران منصوب شد

با حضور مسئولان کهگیلویه و بویراحمد،اشکان نیکنام به عنوان رئیس بیمه ایران گچساران معرفی شد.
با حضور مدیرعامل بیمه ایران استان کهگیلویه و بویراحمد، روسای بانک‌ها و جمعی از مسئولان شهرستان گچساران، رئیس جدید بیمه ایران گچساران معرفی شد.
بنا بر این گزارش، در این آئین با حکم علی پشت‌دار، اشکان نیکنام به عنوان بیمه ایران شعبه شهرستان گچساران معرفی شد.
پشتدار مدیرعامل بیمه ایران استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم با اشاره به فلسفه قیام امام حسین(ع) و مقایسه این قیام با جنگ تحمیلی ایران، اظهار کرد: خدمت به ایثارگران بویژه خانواده معظم شهدا از افتخارات بیمه ایران می‌باشد.
وی ادامه داد: هر کس در هر مقام و مسئولیتی که باشد اگر در ارائه خدمات به خانواده معظم شهدا مانعی بوجود بیاورد به خون شهدا خیانت کرده است.
مدیرعامل بیمه ایران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اصل برابری، اصل احترام و اعتماد، اصل پاسخگویی، اصل تعهد و وفاداری و اصل مشتری‌مداری از منشور اخلاقی شرکت بیمه ایران است.
پشتدار در ادامه با بیان اینکه بیمه ایران تنها بیمه دولتی است، اظهار داشت: تنها شرکتی که در بدنه دولت قرار دارد، بیمه ایران می‌باشد که ما نیاز داریم در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد موضوعات مختلف بیمه و اهمیت و جایگاه آن فرهنگ سازی شود.
وی خواستار توجه مردم به موضوع بیمه شد و تصریح کرد: شرکت بیمه ایران ۳۷ هزار نفر جامعه ایثارگران را تحت پوشش خود قرار داده است و از این منظر رتبه اول کشوری در بحث ارائه خدمات مختلف به جامعه ایثارگران را در بین سایر شرکت‌ها داریم.
در پایان طی حکمی اشکان نیکنام به عنوان رئیس بیمه ایران شعبه شهرستان گچساران معرفی و از خدمات امیر خاتونیان تجلیل به عمل آمد.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  این انتصاب بجاوشایسته راخدمت برادرعزیزم تبریک و این موفقیت روزافزون راازخداوندمنان برای تان آرزومندم…

 • امیر ارصلان گفت:

  با اهداء سلام
  برادر گرامی جناب آقای مهندس نیکنام ،احتراما انتصاب شایسته حضرتعالی رابه عنوان رییس بیمه ایران گچساران تبریک وتهنیت عرض مینماییم .واز خداوند منان توفیق سلامتی وموفقیت فراوان برای حضرتعالی واستواری گامهایتان را در راه تعالی وقرب به خداوند خواستارم .با آرزوی توفیق الهی .

 • امیر ارصلان گفت:

  با اهداء سلام
  احتراما انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان رئیس بیمه ایران تبریک وتهنیت عرض مینماییم،واز خداوند منان توفیق سلامتی وموفقیت فراوان برای حضرتعالی واستواری گامهایتان را در راه حق تعالی وقرب به خداوند خواستاریم .با آرزوی توفیق الهی .

  • ناشناس گفت:

   بردار من مدیرعامل بیمه ایران درتهران تشریف دارنداحکامکلیه پرسنل هم درتهران صادر می شوند آقای نیکنام انسن خوبی هستند وشیفته خدمت به مردم خوب استان ولی ایشان لیسانس حسابداری دارند ومهندس نیستند درهرصورت نیازبه تغییر بود وانتخاب درستی صورت پذیرفت انشاالله بتواند کاری انجام بدهد توفیق ایشان را ازخداوند متعال خواهانیم

 • کیان رخ ... گفت:

  با سلام ،
  جناب آقای مهندس اشکان نیکنام ،
  احتراما انتصاب به جا وشایسته جنابعالی را به عنوان رئیس بیمه ایران گچساران که بیانگر تعهد کارامدی ،لیاقت وشایستگی های برجسته در صحنه های خدمت صادقانه می باشد ،تبریک عرض نموده وامیدواریم با استعانت از خداوند منان شاهد موفقیت روز افزون وسربلندی شما در مسئولیت جدید باشیم …

 • پویان... گفت:

  با سلام واحترام به مردم مهمان نواز وخونگرم گچساران ،
  جناب آقای مهندس نیکنام ،خدمت صادقانه وموفقیت در مسئولیت ها از الطاف بارز الهی وفرصت طلایی است که سپاس و شکر گذاری آن از عهده انسان خارج است .مفتخریم وخدای بزرگ را شاکریم که بار این مسئولیت را بر دوش فردی مخلص نهاده که به لطف خدا از شایستگی ،توان ،تجربه وتعهد کافی برای قبول وانجام احسن آن برخوردار است .
  ، توفیق روز افزون حضرتعالی را زیر سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) ،از در درگاه خداوند متعال خواهانیم ،با آرزوی توفیق الهی …

 • عرشیا گفت:

  سلام و درود بر مردم خونگرم گچساران و درود بر کسانی که بهترین و اعلاترین فرد را برا ی بیمه شما انتخاب کردندفردی با لیاقت وشایسته که سوابق ایشان در استان بوشهر و چند وقتی که ما در شعبه یاسوج با ایشان در ارتباط بودیم زبانزد بوده فردی مردم دار وخوش لحن و با صداقت که خداوند متعال میداند که لیاقتی به مراتب بالا وبالاتر از این جایگاه را دارد که امیدوارم هرچه سریعتر بله های ترقی را ببیماید و به جایگاهی که برازنده اوست برسد امین

پربازديد