تاریخ درج خبر : 1394/07/28
کد خبر : ۵۲۰۷۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

41درصد تصادفات کهگیلویه و بویراحمد در محور” یاسوج- اصفهان” رخ می دهد

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حرکت جدی برای چهارخطه کردن و تعریض ورودی شهرهای این استان آغاز شده که قابل تقدیر است.

سردار غلامعباس غلامزاده ظهر یکشنبه در نشست کمیسیون ایمنی راه های استان افزود: 41درصد تصادفات این استان در محور”یاسوج- به اصفهان”، 22درصد محور”دهدشت- بهبهان”، 19 درصد یاسوج- شیراز” و 15 درصد محور “گچساران – شیراز” است.

وی اظهارکرد: با حذف برخی نقاط حادثه خیر در محور های مواصلاتی استان و احداث 23 کیلومتر جاده چهارخطه در استان از ابتدای سالجاری تا 24 مهر ماه در تصادفات 14 نفر فوتی کمتر داشته ایم.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: طی 6 ماهه سال گذشته در معابر درون شهری این استان 17 نفر جان خود را از دست دادند در حالی که امسال به 11 نفر رسیده است.

سردار غلامزاده تصریح کرد: ساماندهی ۳۰ کیلومتری ورودی شهرهای استان نقش بازدارنده و مهمی در کاهش تصادفات دارد.

وی با اشاره به بازدارنده بودن سامانه پایش تصویری جاده ای ادامه داد: این سامانه در کاهش تصادفات در این استان نقش بسزایی می تواند ایفاء کند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: از هم اکنون باید آمادگی لازم برای اجرای طرح زمستانی داشته باشیم و در این خصوص باید آشکارسازی نقاط حادثه خیز به صورت کوتاه مدت بیشتر شود.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد