تاریخ درج خبر : 1394/07/28
کد خبر : ۵۲۰۷۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح بزرگترین مجتمع ورزشی و تفریحی جنوب کشور طی دهه فجر امسال

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، برخی از معاونان و مدیران استانی از مجتمع ورزشی، تفریحی و اقامتی آزادی باقری بازدید کردند.

سید موسی خادمی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید از بزرگترین مجتمع جنوب کشور گفت: حمایت از سرمایه گذاری و اشتغالزایی در این استان با جدیت دنبال می شود.

وی افزود: همه مسئولان استان باید به این اصل پایبند باشندکه سرمایه گذاران باید تقویت و حمایت شوند.

خادمی ضمن قدردانی از عملکرد برادران باقری در استان بخاطر سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و در حوزه ورزشی، گردشگری و رفاهی بیان کرد: مسئولان استان نسبت به هر گونه کمک برای تکمیل این پروژه بزرگ اقدام کنند.

همچنین لهراسب باقری، مدیرعامل مجتمع تفریحی، ورزشی و اقامتی آزادی باقری نیز در این بازدید گفت: عملیات اجرایی این مجتمع بزرگ بهمن ماه سال 86 با سرمایه گذاری بیش از 40 میلیارد تومان آغاز شد.

وی افزود: این مجتمع که 7300 متر زیربنا دارد تا کنون حدود 75درصد پیشرفت فیزیکی داشته که تلاش می شود تا دهه فجر امسال افتتاح و به بهره برداری برسد.

باقری اظهارکرد: با راه اندازی و بهره برداری از این مجتمع برای 90 نفر بصورت مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.

وی اضافه کرد: انتظار مساعدت و همکاری از سوی برخی مسئولان استانی داریم البته برخی از مسئولان همکاری لازم را دارند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه سایر مسئولان از بخشهای مختلف این پروژه بزرگ ورزشی، تفریحی شامل استخر، سونا، صخره نوردی، سالن همایش، تأسیسات، رستوران گردان، کافی‌شاپ، سالن بیلیارد، بولینگ، سالن بدنسازی، جکوزی، ایروبیک، 30 سوئیت اقامتی و سایر قسمت‌ها که با رعایت استاندارد ها در حال احداث است، بازدید کرد.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ع م گفت:

    خدا قوت حاج باقری عزیز
    بویراحمد دیگر مثل تو فرزندی نخواهد دید. توان و قابلیتت خدادادی ست . چه نیکو زندگی می کنی و چه زیبا همه داشته ها ،همه تجربیاتت را به فرزندانت منتقل کرده ای. حاجی عزیز تو در هیچ دانشگاهی درس نخوانده ای و سواد ت در حد مکتب است اما اندیشمندانه رفتار می کنی و مدبرانه تصمیم می گیری. کاری کرده ای کارستان قدم هایی برداشته ای استوار .همه اقدامات تو بر مبنای همتی بلند بوده است . تو هیچگاه آیه ی یاس نخوانده و از زمانی که پای به عرصه حیات نهاده عامل تحول و رونق در منطقه بوده ای . بوجود تو و فرزندان خدوم تو افتخار می کنیم چون تو مایه فخر و افتخار بویراحمدی خدا یار و نگهدارت باشد.

پربازديد