تاریخ درج خبر : 1394/07/28
کد خبر : ۵۲۰۷۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

راه‌اندازی بخش زایشگاه در بیمارستان دهدشت

رئیس بیمارستان امام خمینی دهدشت گفت: بخش زایشگاه این بیمارستان در محل فعلی اورزانس خاتم‌النبیاء راه‌اندازی می‌شود.

 

امیر مولایی‌فر با اشاره به بسته خدمتی ارتقای کیفیت هتلینگ بیمارستان دهدشت در راستای اجرای طرح تحول سلامت اظهار داشت: اجرای این فاز در شهرستان از تیرماه 93 به صورت گسترده آغاز شد.

رئیس بیمارستان امام خمینی دهدشت خاطرنشان کرد: در قالب این بسته بخش‌های اطفال، داخلی، جراحی و زنان بیمارستان دهدشت نوسازی و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه بخش جراحی با تجهیزات کامل و استاندارد نوسازی و با اعتبار 700 میلیون ریال به بهره‌برداری رسید، افزود: بخش‌های اطفال، داخلی و زنان نیز مطابق با نیازسنجی‌های انجام شده مورد تعمیر و تحول اساسی قرار گرفتند.

مولایی‌فر ارائه خدمات درمانی در بخش‌ها حین انجام عملیات بازسازی را مورد اشاره قرار داد و گفت: در طول دوره بازسازی سعی بر این بوده است که سرویس‌دهی به بیماران تعطیل نشود.

این مسئول تامین دستگاه ام.آر.آی و آماده‌سازی فضای فیزیکی این بخش را از دیگر خدمات در اجرای طرح تحول برشمرد و تصریح کرد: 60 میلیارد ریال برای خرید دستگاه ام.آر.آی هزینه شده که قرار است پس از آماده‌سازی فضای مورد نظر برای ارائه خدمات نصب شود.

رئیس بیمارستان دهدشت از تغییرات اساسی در بخش‌های بیمارستان و جابه‌جایی تعدادی از بخش‌ها خبر داد و افزود: پایگاه انتقال خون از درون بیمارستان جدا و به محوطه بیرون انتقال داده می‌شود.

مولایی‌فر گسترش اورژانس را در دستور کار دانست و گفت: با اضافه شدن فضایی با زیر بنای 500 متر به اورژانس قدیم این مکان بازسازی، بهسازی و تغییر کاربری خواهد شد.

وی با بیان اینکه اورژانس خاتم‌الانبیاء به محل اورژانس قدیم منتقل خواهد شد گفت: محل فعلی اورژانس خاتم‌الانبیاء به زایشگاه اختصاص داده می‌شود.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد