تاریخ درج خبر : 1394/07/29
کد خبر : ۵۲۰۸۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

قائم‌مقام قرارگاه خاتم‌الاوصیا: آمریکا اقتصاد ورشکسته‌ای دارد

قائم‌مقام قرارگاه خاتم‌الاوصیا گفت: برخی نمی‌دانند که آمریکا اقتصاد ورشکسته‌ای با 17 هزار میلیارد دلار بدهی دارد و روزانه 60 میلیون کوپن غذا برای گرسنگان خود صادر می‌کند.

 

سردار عظیم ابراهیم‌پور در همایش مباهله عاشورایی که به همت بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، اظهار کرد: کشورهای طرف مذاکرات هسته‌ای هر کاری هم می‌کردند، نمی‌توانستند در برابر فرزندان این مملکت چیزی را به کشور تحمیل کنند، چراکه نشان داده‌اند سر می‌دهند اما شرف خود را نمی‌دهند.

این فرمانده 8 سال دوران دفاع مقدس ادامه داد: ایران خیلی سال‌ها پیش در والفجر 8، خیبر و فتح‌المبین نشان داد که دشمن در برابر این ملت عاشورایی کاری از پیش نمی‌برد.

وی با تأکید بر اینکه اکنون در یک پیچ تاریخی قرار داریم، خاطرنشان کرد: این فرمایش مقام معظم رهبری است که در یک پیچ تاریخی قرار داریم، از همین رو باید با عملکرد خود تمدن اسلامی را جایگزین تمدن غرب کنیم.

ابراهیم‌پور با اشاره به یک پنجم از شعارهای مردم دنیا در پلاکاردهای بعد از جنگ آمریکا در عراق، عنوان کرد: این تعداد در دنیا با حمل پلاکاردهایی آمریکا را شیطان بزرگ لقب داده بودند، همان شعاری که امام راحل شعار محوری انقلاب قرار دادند.

جانشین قرارگاه خاتم‌الاوصیا در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به اینکه نسل امروزی شاهد حاکمیت تمدن اسلامی در دنیا خواهند بود، متذکر شد: بخش آینده‌پژوهی دستگاه‌های امنیتی سه کشور بزرگ اینگونه تحلیل کرده‌اند که طی 20 سال آینده اسلام در سه کشور بزرگ دنیا یعنی روسیه، چین و هند که 38 درصد از جمعیت دنیا در دل آن‌ها جای دارد حاکم خواهد شد.

وی تبیین کرد: آن‌ها می‌گویند یا باید دروازه‌های کشورها را بر روی اسلام وهابیت که توأم با ترور است باز کرد و یا دروازه‌ها را بر روی اسلام ناب محمدی گشود که راهی نیست، مگر اینکه دروازه کشور خود را بر روی اسلام ناب محمدی گشود.

این تحلیلگر مسائل بین‌المللی در ادامه تشریح کرد: اگر امروز روسیه در سوریه برای انهدام تروریست‌ها اقدام می‌کند، نشانه‌ای از فراگیر شدن اسلام ناب محمدی است.

این فرمانده دفاع مقدس خاطرنشان کرد: برخی نمی‌دانند که آمریکا اقتصاد ورشکسته‌ای با 17 هزار میلیارد دلار بدهی دارد و روزانه 60 میلیون کوپن غذا در کشور خود برای گرسنگان خود صادر می‌کند.

وی افزود: آمریکا از درون در حال متلاشی شدن است و ایالت‌های آن‌ها در حال تدارک خودمختاری هستند، اما عده‌ای در داخل چشم‌ها را بسته‌اند و به کشوری دل بسته‌اند که خود از درون در حال فروپاشی است.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد