تاریخ درج خبر : 1394/07/30
کد خبر : ۵۲۰۹۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بی اعتنایی برخی مدیران استانداری کهگیلویه و بویراحمد به دستور مستقیم استاندار!

چند روز پیش یکی از اساتید شاخص دانشگاه نامه ای به استاندار نوشت که طی آن ضمن اعتراض به واگذاری سالن امتحانات دانشگاه پیام نور به اداره گمرک خواست تا جلوی این اقدام گرفته شود.

به گزارش «بویر نیوز»، در بخشی از نامه شیرعلی خرامین رئیس اسبق پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد آمده بود: چند وقت پیش در حال گذر از خیابان کشاورز(جاده شرف آباد) لودری را مشاهده کردم که در حال تخریب درب سالن الغدیر متعلق به دانشگاه پیام نور استان بود .با توجه به سابقه خدمت در این دانشگاه و خون دل هایی که در تحویل گرفتن و هزینه های بالایی که از جیب دانشجویان محروم استان در تجهیز این سالن خورده بودیم کنجکاو شدم تا موضوع را پیگیری کنم و ان گونه که شنیدم به دستور زیردستان حضرتعالی این سالن باید از پیام نور گرفته و تحویل اداره گمرک گردد.
برایم سوال بود و هست که در استانی که نه بندری وجود دارد ،نه منطقه ی آزاد تجاری است و نه هم ترانزیت کالایی در ان جریان دارد آیا شایسته است یک مکان علمی و متعلق به یک دانشگاه کم بضاعت تخریب و در اختیار اداره گمرک قرار گیرد. آیا علم و دانشگاه به اندازه یک سالن کهنه ارزش ندارد و آیا هیچ جای دیگری در این شهر و استان نیست که برای کارهای احیانا گمرکی در اختیار ان دستگاه قرار گیرد؟

وی همچنین نوشته بود: حیرت مضاعفم از آن روی است که حضرتعالی خود نیز از اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور هستید و بی شک به جایگاه دانشگاه واقفید پس چگونه اجازه می دهید تنها دلخوشی دانشجویان بی سر پناه زیلایی، آبمورد،لوداب و … ویران گردد. و پس چگونه اجازه می‌دهید درب سالن امتحانات دانشگاه بسته شود.

به گزارش «بویر نیوز»، سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دو نشستی که در ماههای اخیر با اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور و با حضور اصحاب رسانه در سالن استانداری و دیگری در محل این دانشگاه داشت نسبت به این خواسته پیام نوری ها صراحتا عنوان کرد: “تا زمانی که بنده استاندار کهگیلویه و بویراحمد هستم اجازه این واگذاری را نخواهم داد”

پیگیری های خبرنگار «بویر نیوز» از موضوع گیری استاندار و اتفاقاتی که خرامین نسبت به آن معترض است، نشان می دهد که پس از مکاتبات مسئولان دانشگاه پیام نور با استانداری، خادمی نیز صریحا دستور به همکاری با دانشگاه پیام نور داده است اما برخی از مدیران ستادی استانداری در این زمینه کاملا بی اعتنا به دستور استاندار عمل کرده اند و خود نیز صراحتا عنوان می کنند که بهایی برای دستور استاندار قائل نیستند!

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هیئت علمی پیام نور گفت:

    تشکر از دکتر خرامین
    بعد از رفتن دکتر خرامین و دکتر موحد زاده دانشگاه پیام نور جایگاه دانشگاهی خودش را از دست داده و از سو مدیریت مخصوصا طی یک سال گدشته رنج بسیار برده

پربازديد