تاریخ درج خبر : 1394/07/30
کد خبر : ۵۲۰۹۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه وبویراحمد:

استفاده از تریبون‌های عمومی برای مقاصد سیاسی ممنوع است

محمدی تصریح کرد: امروز که دشمنان در بیرون از مرزها به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، بیش از پیش به وحدت و انسجام در داخل کشور نیازمند هستیم.

عصردنا: رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه استفاده از تریبونهای عمومی و رسمی برای مقاصد سیاسی ممنوع است ،گفت: استفاده تبلیغاتی به نفع شخص و یاگروهی در راستای اهداف سیاسی از این تریبون به صلاح جامعه نیست.

فتاح محمدی با اشاره به اینکه ستاد انتخابات نشست مشترکی با هیئت نظارت استان داشت و در آن تاکید شد که تذکرات لازم مبتنی بر قانون انتخابات به کاندیداهای احتمالی داده شود افزود : استفاده انتخاباتی ازعزاداری ماه محرم برای کاندیدا های احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی ممنوع است .

وی برگزاری انتخاباتی سالم و همراه با نظم و آرامش و مشارکت حداکثری را مهمترین هدف ستاد انتخابات دانست و اظهار داشت: استفاده از تریبونهای عمومی و رسمی برای مقاصد سیاسی ممنوع است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار تصریح کرد: در این ایام و همچنین ماههای مانده تا انتخابات، نظارتهای کافی و مستمر بر همه دستگاههای اجرایی و نهادها صورت می گیرد تا از امکانات آنها در راستای انتخابات استفاده نشود.

این مسئول به گروههای سیاسی توصیه کرد: از طرح مباحث سیاسی و جناحی در این ایام خودداری کنند و به مشترکات، اصول و مبانی که منجر به وحدت اقشار مختلف جامعه می شود، بپردازند.

محمدی تصریح کرد: امروز که دشمنان در بیرون از مرزها به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، بیش از پیش به وحدت و انسجام در داخل کشور نیازمند هستیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد