تاریخ درج خبر : 1394/07/30
کد خبر : ۵۲۰۹۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور:

مرکز نشینان به فکر مناطق محروم باشند

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: تفکر انقلابی و بسیجی به ما مرکز نشینان می گوید که باید به فکر مناطق محروم باشیم.

به گزارش ایسنا،  منطقه کهگیلویه و بویراحمد پرویز فتاح در نشست هماهنگی بانکهای استان افزود: در داخل کشور در زمینه برجام تو سر هم می زنیم در حالی که در خارج از کشور همه مرحبا به ایران اسلامی می گویند. ایران اسلامی با 6 کشور ابرقدرت نشست، مذاکره کرد و توافق نامه هسته ای را امضاء کرد.

وی اظهارکرد: امروز کسی که انقلابی و بیسجی فکر کند، لازم داریم و تفکر اداری که درگیر و دار بروکراسی و دست و پا گیر بماند نمی تواند موفق باشد. در تفکر بسیجی و انقلابی کار مردم بر مسایل فردی ارجعیت دارد و در این تفکر برای کار مردم فداکاری می شود.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با بیان اینکه همه مشکلات کشور قابل حل است و بخشی مانده که باید حل شود، خاطرنشان کرد: اقتصاد پاشنه آشیل ما شده و دشمن می خواست که از این طریق به ما ضربه بزند اما چون نامید شد وارد مذاکره شد.

فتاح با بیان اینکه نظام اقتصادی با برنامه ریزی، اراده انقلابی و ایمان قابل بهتر شدن است، تصریح کرد: فضای اقتصادی کشور تغییر خواهد کرد به شرطی که به فضای قبل از تحریم برنگردیم بنابراین باید از فضای گذشته عبرت بگیریم.

وی ادامه داد: کمیته امداد فراتر از وظیفه اش کار می کنند ما مسئول اشتغال نیستیم، حمایت دولت و تأمین اجتماعی کجا رفته است و باید بیشتر شود.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور اضافه کرد: تفکر انقلابی و بسیجی به ما مرکز نشینان می گوید که باید به فکر مناطق محروم بخصوص استان کهگیلویه و بویراحمد باشیم و دلمان با محرومان این استان باشد.

فتاح اضافه کرد: اعتقاد به نگاه تراحمی به قشر تحت حمایت امداد نداریم و دین مبین اسلام نیز این نگاه را قبول ندارد و چرا ما به افراد تحت پوشش امداد مددجو می گوییم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد