تاریخ درج خبر : 1394/07/30
کد خبر : ۵۲۰۹۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

چه کسانی نمی‌خواهند در کهگیلویه کاندیدا شوند؟/ فرصتی مجدد برای انتخاب بزرگواری!

با نزدیک شدن به ثبت نام انتخابات مجلس شوارس اسلامی، نام های متعددی برای کاندیداتوری در کهگیلویه و بویراحمد شنیده می شود.

در حوزه انتخابیه شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده که هم اکنون بزرگواری نماینده آنهاست، تعدد داوطلبان کاندیداتوری آنقدر زیاد است که نام بردن از آنها از حوصله این مجال خارج است.

تمایل برای رسیدن به صندلی سبز در کهگیلویه بگونه ایست که تقریبا تمام کسانی که بنوعی خود را در قد و قواره نمایندگی می بینند، احساس تکلیف می کرده اند و نام بیش از ۲۰ نفر برای داوطلبی نمایندگی مجلس شنیده می شود و حتی شنیده می شود حتی از یک روستای کم جمعیت ۲ نفر برای رقابت مجلس پا پیش گذاشته اند!

شاید دلیل نخست این آرایش انتخاباتی را بتوان انتقادات از عملکرد بزگواری عنوان کرد که زمینه ای شده تا هر کس بخواهد توری پهن کند و از این آب گل آلود ماهی بگیرد.

با توجه به اینکه کاندیداهای احتمالی از همه گرایش های سیاسی هستند، می توان عدم همگرایی در بین جریانات سیاسی و بخصوص جریان اصلاح طلب را به نفع شخص بزرگواری دانست چرا که در میدان شلوغ انتخابات بخت با کسی است که حمایت های حداقلی خود را بواسطه نفوذ در بدنه ادارات دولتی دارد و آنهم کسی جز نماینده فعلی نیست.

اگر با این اوضاع پیش برویم بعید نیست در این حوزه انتخابیه بیشترین تعداد کاندیدا را شاهد باشیم و تقریبا کسی در کهگیلویه نماند که نامزد انتخابات نشود و احتمال قریب به اتفاق آنست که بزرگواری برای سومین دوره به مجلس راه یابد.

منبع: بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد