تاریخ درج خبر : 1394/07/30
کد خبر : ۵۲۱۰۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پذیرش دانشجو در 45 رشته جدید دانشگاه آزاد اسلامی گچساران

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران گفت: در 45 رشته جدید در مقاطع مختلف در این واحد دانشگاهی مهر ماه امسال پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

منطقه کهگیلویه وبویراحمد دکتر اسداله ملک زاده در آیین رونمایی از 45 رشته بین رشته ای و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گچساران افزود: با توجه به اینکه گچساران یک شهر نفت خیز است باید امکانات تحصیلی این رشته در این شهرستان تکمیل تر شود.

وی بیان کرد: 45 رشته جدید در مقاطع مختلف در دانشگاه آزاد واحد گچساران پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

رییس دانشگاه  آزاد اسلامی واحد گچساران تصریح کرد: در مقطع کارادانی پنج رشته، ارشد 34 رشته، دکترا یک رشته، کارادنی پنج رشته و کارشناسی نیز پنج رشته اضافه شده است.

ملک زاده عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی گچساران با 60 هزار مترمربع یکی از فضاهای آموزشی در رده کشوری قرار دارد.

وی ادامه داد: تمامی رشته های این دانشگاه دارای مجوز های رسمی بوده و مدارک ارائه شده از این مرکز آموزشی از سوی تمامی نهادها مورد قبول واقع می شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد گچساران با دو میلیارد تومان نقدینگی جزو واحدهای سود آور در سطح کشور است.

ملک زاده بیان کرد: در دانشگاه آزاد گچساران خلاء رشته های پزشکی به وضوح دیده می شود.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی گچساران از دوره پر افت و خیز ضرر و زیان عبور کرده و با تلاش مسئولان و پرسنل و حمایت های دکتر تاجگردون به مرحله سود آوری رسیده است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی  واحد گچساران تصریح کرد: این واحد آموزشی با 6 درصد قطع ارتباط شهریه به 18درصد رسیده است.

ملک دزاده عنوان کرد: بعد از ایام محرم اولین مرکز تحقیقات غشاء را در گچساران افتتاح خواهیم کرد. راه اندازی مرکز رشد نیز تصویب شده است.

ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حسین پاسیار گفت:

    خیلی ممنون هستیم از رئیس دانشگاه آزاد.این اضافه کردن ۴۵ رشته به رشتههای دانشگاه آزاد خیلی کار خوبی هست.واقعا گچساران یک شهر بزرگ نفت خیز هست و به این امکانات نیاز دارد

پربازديد