تاریخ درج خبر : 1394/08/01
کد خبر : ۵۲۱۱۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -
در روزهای 7 و 8 آبان انجام می‌شود

برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی اسکیت در یاسوج

رئیس هیئت اسکیت کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری اردوی تیم ملی اسکیت رول‌بال در کهگیلویه و بویراحمد انتخابی برای حضور در جام جهانی خبر داد.

احسان بهرامی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان موفقیت‌های رشته اسکیت در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: اگر حامی مالی داشته باشیم و اعتباراتی در اختیار این هیئت باشد توانایی زیادی برای درخشش در این رشته ورزشی داریم.

رئیس هیئت اسکیت کهگیلویه و بویراحمد با درخواست از کسانی که توانایی کمک به ورزش در استان را دارند، افزود: رشته مفرح اسکیت در صورت حمایت در استان قادر به افتخارآفرینی در عرصه‌های ملی و حتی بین‌المللی است.

این مسئول گفت: دیدیم که در طول چند وقت اخیر در دو رده آقایان و بانوان استان ما در مسابقات کشوری درخشید و مقام قهرمانی مسابقات کشوری مردان و نایب قهرمانی خانم‌ها را در مسابقات کشوری بیرجند داشتیم.

بهرامی به موفقیتی دیگر از این رشته ورزشی در استان اشاره کرد و گفت: با موافقت فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی میزبان اردوی انتخابی تیم ملی اسکیت رول‌بال کشور برای حضور در رقابت‌های جهانی هستیم.

وی به تاریخ برگزاری این اردو و مکان آن در استان اشاره کرد و گفت: در روزهای 7 و 8 آبان‌ماه در سالن 1200 نفره مجموعه کوثر یاسوج این اردو برگزار می‌شود.

رئیس هیئت اسکیت استان گفت: در این اردو 18 نفر از بانوان برتر در اسکیت رول‌بال و 18 نفر از آقایان حضور دارند که در نهایت 12 نفر آقایان و به همین تعداد از بانوان برای تیم ملی انتخاب خواهند شد.

 

فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد