تاریخ درج خبر : 1394/08/02
کد خبر : ۵۲۱۲۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده بویراحمد و دنا:

دولت تدبیر و امید برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم تلاش می کند

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم تلاش می کند و توجه ویژه ای به این امر دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد غلام محمد زارعی در بازدید از روستای “گنجه‌ای” از کلنگ‌زنی زمین چمن روستای گنجه‌ای کهنه، در آینده نزدیک خبرداد و افزود: دولت تدبیر و امید برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم تلاش می کند و تاکنون از مسئولان جز خدمت به مردم چیز دیگر نخواستم و در کم کاری مسئولان ساکت نخواهم بود و حق مردم را از آنها طلب خواهم کرد.

وی اظهارکرد: به قولی که مردم دادم پایپند بودم و هر روز در تلاش هستم تا عمران و آبادانی را به روستاها ببرم و خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران را به مردم ولایت‌مدار شهرستان‌های بویراحمد و دنا هدیه کنم.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شروع به کار پروژه راه آهن “یاسوج –اقلید” خاطرنشان کرد: با پیگیری که داشتم خوشبختانه ۱۶کیلومتر از پروژه راه آهن یاسوج شروع به کار کرده که این پروژه مهم برای مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستانهای بویراحمد و دنا خبر خوش و امیدوار کننده‌ای است.

زارعی تصریح کرد: امروزه می‌توانم با سربلندی به مردم بویراحمد و دنا نوید دهم که این دو شهرستان به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه در طی چند سال که به عنوان نماینده مردم در خدمت گذاری افتخار می کنم که به دنبال حاشیه ها و سیاسی کاری نبودم، ادامه داد: تمام تلاش خود در راستای عمران و آبادانی روستاها بکار گرفته ام.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در خدمت رسانی به مردم روزهای تعطیل برایم معنایی ندارد و تمام وقتم را صرف پیگیری امورات مردم کرده و از هچ تلاشی برای مردم دریغ نکردم.

زارعی اضافه کرد: اجرای طرح هادی روستا، بهسازی شبکه روشنایی روستا، آسفالت کوچه‌های این روستا پیگری حل مشکل زمین‌های منابع ملی در گنجه‌ای از مهمترین اقدامات چند سال گذشته است که برای این مردم به عنوان خدمت گذار آنها پیگیری کردم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد