تاریخ درج خبر : 1394/08/02
کد خبر : ۵۲۱۲۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداری کهگیلویه و بویراحمد

تعطیلی پنجشنبه ها لغو می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از احتمال به یقین تعطیلی روز پنجشنبه ها در این استان خبرداد.

مجید محنایی در گفت و شنود اختصاصی با عصردنا از یاسوج گفت: مراجع نظارتی برروی تعطیلی روز پنجشنبه ها در کهگیلویه و بویراحمد ایراد قانونی داشتند که متاسفانه به احتمال زیاد،تعطیلی این روز لغو خواهد شد.

وی با بیان اینکه مامعتقدیم روز پنجشنبه بنا به ویژگی هایی که کهگیلویه و بویراحمد دارد باید تعطیل باشد، اظهارداشت: برخی از استان های همجوار ما این روز را تعطیل اعلام کرده اند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: بدنبال این هستیم که آن استان ها چگونه روز پنجشنبه را تعطیل اعلام نموده اند که ایراد قانونی برآن وارد نباشد.

محنایی گفت: مناطق گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد شرایط ویژه ای چون استان خوزستان دارند و تعطیلی روز پنجشنبه در آن استان برقرار است اما گفته می شود در استان ما ایرادات قانونی دارد.

وی از برنامه ریزی های استانداری کهگیلویه و بویراحمد برای تصمیم نهایی در ارتباط با تعطیلی روز پنجشنبه در این استان خبرداد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: بعد از ایام تاسوعا و عاشورا ٰ نشستی ویژه ای در این زمینه برگزار و تصمیم نهایی اخذ خواهد شد.

محنایی گفت: باشرایط کنونی به احتمال فراوان، تعطیلی پنجشنبه در کهگیلویه و بویراحمد لغو خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد