تاریخ درج خبر : 1394/08/04
کد خبر : ۵۲۱۳۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام‌های تسلیت مسئولان کشوری و استانی به خانواده مرحوم توانا

در پی درگذشت حاج امیر توانا فرهنگی خوشنام، بسیاری از شخصیت‌های کشوری و استانی پیام های تسلیت خطاب به خانواده این مرحوم ارسال کرده اند.

بخشی از این پیام‌ها در پی می آید:

گفتنی است مراسم یادبود حاج امیر توانا روز سه شنبه 5 آبان 1394از ساعت 14:30 الی 17 عصر در  حسینیه ثارالله یاسوج برگزار می شود.

tavana

************************

بِسْم الله الرحمن الرحیم

أنا لله و أنا الیه راجعون

برادر بزرگوار و عزیزم جناب اقای سید جمال الدین ارجمند

خبر درگذشت جناب مستطاب عمده الاخیار حاج امیر توانا پدر همسر ان عزیز الوجود که به رحمت الهی پیوسته و انهم در ایام سوگواری خاندان عترت و رحمت در هنگامی که ال الله در اوج اندوه غم هستند پدر همسر عزیز شما عالم باقی سفر کردند

نقطه عطف و نقطه ثقل مهم واقعه درگذشت ایشان این است که مرحوم توانا از پس سالها چاوشی و خدمت به فرهنگ اهل بیت در ایام شهادت امام همام حسین بن علی علیه السلام میهمان محفل عاشوراییان شد

برادر عزیزم جناب ارجمند

استدعا دارم مراتب تسلیت و تعزیت این بنده کمترین و همه اعضای شورای محترم مرکزی به سرکار خانم همسر محترمه تان ابلاغ فرمایید

دوستدار

سید محمد صادق خرازی

(رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان کشور)

*************************

انا للله و انا علیه راجعون

درگذشت فرهنگی خوش نام و دلسوز مرحوم حاج امیر توانا را خدمت خانواده ی مرحوم و جمیع وابستگان و دوستان تسلیت عرض میکنم و اقدام خداپسندانه ی شما در اهداء اعضای آن مرحوم را ارج مینهم و از خدای منان علو درجات را مسءلت دارم،ان شاالله که روح آن مرحوم با حضرت سید الشهدا محشور گردد.

 

غلامرضا تاجگردون

نماینده ی مردم شریف باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی

****************

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند با ارسال پیامی درگذشت مرحوم امیر توانا فرهنگی بازنشسته کهگیلویه و بویراحمدی را تسلیت گفت.

متن پیام مهندس خداداد غریب پور در پی می آید:

« إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ »

خبر اندوهبار درگذشت ناگهانی فرهنگی وارسته و دوست عزیزمان مرحوم امیر توانا باعث تالم و تاثر فراوان گردید.

همزمانی وفات ایشان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام مظلوم کربلا حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش و همچنین مرگ زندگی بخش آن مرحوم بخاطر اهدای فداکارانه اعضای وی توسط خانواده نوعدوست ایشان، درس های فداکاری این استاد اخلاق و معلم ایثار را کامل کرد.

اینجانب ضمن تسلیت به خانواده محترم ایشان، جامعه فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد و مردم نوعدوست لوداب، برای بازماندگان آرزوی صبر و برای روح والای آنمرحوم علو درجات و محشور شدن با امام مظلومان را از درگاه باریتعالی خواستارم.

خداداد غریب پور

*******************

انالله واناالیه راجعون در ایام حزن و اندوه سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام و یاران با وفایش ، خبر ناگهانی فوت مرحوم حاج امیر توانا فرهنگی فرهیخته که سالیان طولانی از عمر خود را در کسوت معلمی و مدیریت در مناصب مختلف آموزش و پرورش سپری نموده بسیار متأثر شدیم.بدون تردید اقدامات این شخصیت خدوم منشأ خدمات فرهنگی و اجتماعی ارزنده ای بوده که ثمرات آن ماندگار و در آخرت ذخیره ای پربار خواهد بود. اینجانب درگذشت این معلم شریف را به خانواده محترمش، دوستداران و همکاران آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن رحیل سفرکرده رحمت واسعه و برای بازماندگان محترم صبر و اجر مسألت دارم.

 سیدموسی خادمی

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد

********************

شکاریم یکسرهمه پیش مرگ

سری زیرتاج وسری زیرترگ

همتبار خردمند ،فرهیخته ارجمند ، فعال عرصه علم وفرهنگ وادب دوست عزیز وارزشمندم جناب اقای دکترتوانا

امروز نحوست خبر درگذشت پدر حضرتعالی راشنیدم; بسیارمتاثر شده ام. براین باورم :مردان از نسل آفتاب،اعتمادواعتقاد ایل ویادگاران بحق تاریخند,رحلت جانسوز پدر گرامیتان را آرامش باد گفته وازخداوندجان وخردبرای ارواح همه درگذشتگان جمع ،خاص غفران الهی برای پدر تازه سفر کرده حضرتعالی و آرامش خاطر برای بازماندگان مسئلت دارم.

 

یکایک به نوبت همی بگذریم سزدگرجهان رابه بدنسپریم.

 

پدر رفت ومن مانده اندر سرای

که داند که تا چند هستم بجای.

روانش شاد

یادش به شادی و مهر

برادروهمدردشما

حسین روحانی

(نائب رئیس هئیت مدیره کارخانه قند یاسوج)

**********************

جناب آقای دکتر توانا باسلام

درگذشت ناگهانی پدر گرانقدر وفرهنگی فرهیخته وخدوم جنابعالی را که درعرصه نشر علم و دانش وآگاهی ومدیریت به شایستگی گام برداشت و ناباورانه از میان ما رخت بربست را خدمت شما وخانواده بزرگوارتان تسلیت عرض می نمایم برای آن بزرگ مرد سفرکرده غفران الهی ویرای بازماندگان صبر واجر خواستارم

ارادتمند

 غلامرضا پناه

 (عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی کشور)

********************

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله واناالیه راجعون

درایام حزن واندوه سوگواری سرور وسالارشهیدان ،درگذشت فرهنگی متعهد ودلسوزمرحوم حاج امیرتواناموجب تاثر وتالم مضاعف عموم مردم شریف بویراحمدبویژه جامعه فرهنگی شهرستان گردید.فقدان چنین معلم اخلاق وانسان نیک اندیشی که در عرصه مدیریت وسیاست ازچهره های خوشنام وتاثیرگذاربود ضایعه ای دردناک وجبران ناپذیراست.ایتجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده وبستگان جلیل القدرش،بویژه فرزندبرومند وفرزانه اش جناب دکتر وحیدتوانا،برای ان فقیدسعید غفران ورحمت بی پایان الهی وبرای بازماندگان صبر واجرمسئلت مینمایم.

دکتر محمدکاظم نظری

سرپرست فرمانداری بویراحمد

*********************

دوست گرامی آقای دکتر توانا

ضمن تقدیر از عمل خداپسندانه اهدای اعضای پدر بزرگوارتان

درگذشت اندوهناک ان فقید سعید را در این ماه سراسر عزا خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای ان مرحوم علو درجات و غفران واسعه و برای شما و کلیه بازماندگان اجر و صبر مسئلت مینمایم

دکتر محرابی

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

********************

جناب آقایان دکتر توانا و سیدجمال ارجمند٬

مصیبت وارده بسیار سنگین و تحمل آن طاقت فرساست ٬ مرحوم حاج توانا انسانی وارسته ٬ متعهد ٬ عالم ٬ استوار و ثابت قدم در عرصه ی سیاست و خدمتگزای صادق و شفاف و مدیری شایسته و توانمد در عرصه تعلیم و تربیت بود. آن بزرگوار خدمات صادقانه و ماندگاری را به فرزندان این خطه از میهن ارزانی داشت. احساس مسئولیت و تلاشهای دلسوزانه آن مرحوم برای تمام کسانی که وی را از نزدیک می شناختند فراموش نشدنی است. چاره ای نیست جز اینکه خانواده و فامیل و دوستان با یادآوری مصببتهای کربلا و عاشورا در ایام اندوه سید الشهداء و یارانش ٬ بر این عزای بزرگ صبر پیشه کنیم با امید به اینکه روح آنمرحوم با امام حسین(ع) محشور گردد. مصیبت متعلق به همه ماست و باورش برایمان سخت است. روحش شاد و یاد و خاطراتش درون سینه ما جاودانه باد.

سید عسکر عرفانی زاده

(عضو شورای سیاستگزاری ستاد دکتر روحانی در استان)

*********************

مصیبت وارده را به برادران ارزشمند جناب دکتر توانا. وسید جمال ارجمند تسلیت عرض میکنم، اجارک الله، مرحوم حاج امیر توانا انسانی ارزشمند واز فرهنگیان دلسوز و پرتلاش استان بود که خدمات زیادی را در کارنامه خود داشت از جمله خدمات خالصانه ایشان خدمت چند ساله ایشان در مدیریت آموزش وپرورش شهرستان دنا بود ، تلاش شبانه روزی ایشان یکی از دوره های زرین آموزش وپرورش دنا بود،همکاران فرهنگی همواره از متانت وشان بالای ایشان یادنمودند، و امروز درسوگ این عزیز سفرکرده نشسته ایم، روحش شادویادش زنده وجاوید باد.

سید رضا عسکری

(دبیر حزب اتحاد ملت در استان و عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان)

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد