تاریخ درج خبر : 1394/08/04
کد خبر : ۵۲۱۴۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

تغییر مدیران طبیعی است؛ شایعات را باور نکنید

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد از پیش‌بینی افزایش شعب اخذ رأی در برخی شهرستان‌های این استان همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

 

فتاح محمدی اظهار کرد: همواره شایعاتی مبنی بر تغییر مدیران کشور و به تبع در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که باید بدون توجه به این شایعات خدمت کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از میان این شایعات ممکن است یک یا دو شایعه درست از آب دربیاید که تغییر مدیران هم طبیعی است اتفاق بیفتد و نباید در روحیه خدمت و تلاش مدیران تأثیری داشته باشد.

محمدی افزود: لذا توصیه ما به فرمانداران محترم این است حتی در صورت درستی شایعات تا لحظه آخر فعالیت خود را ادامه داده و این موضوع تأثیری در روند خدمت آن‌ها نداشته باشد.

وی با بیان اینکه هر مدیری یک روز می‌آید و روز دیگر ناگزیر باید برود اما هدف از همه آمدن و رفتن‌ها باید تنها خدمت به مردم باشد، گفت: بازدیدهای لازم را از همه مراکز برگزاری انتخابات در استان داشته‌ایم و شعب اخذ رأی را مورد بررسی قرار داده‌ایم و پیشنهادات اصلاحی در خصوص تعداد شعب اخذ رأی هم داده‌ایم.

محمدی به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: انتخابات امری مهم است که باید به بهترین نحو برگزار شود و از هم‌اکنون در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه‌تر آن در استان هستیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در حوزه مرکز استان به دلیل گستردگی و جمعیت زیاد احتمال افزایش شعب اخذ رأی وجود دارد، بیان کرد: کمبودها را مورد ارزیابی قرار داده‌ایم تا بتوانیم با در نظر گرفتن همه جوانب انتخاباتی خوب در استان و بدون کمترین مشکل برگزار کنیم.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد