تاریخ درج خبر : 1394/08/05
کد خبر : ۵۲۱۵۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -
فرماندار جدید بویراحمد:

هم‌سویی با دولت تدبیر و امید برای سپردن مسئولیت‌ها اصلی مهم است

فرماندار جدید شهرستان بویراحمد گفت: اجرای قانون از همه گروهها و جناح‌ها مهمتر و بالاتر است.

سید محمدکاظم نظری در مراسم معارفه خود افزود: امسال سال انتخابات است و اولویت مهم و اساسی برگزاری انتخابات سالم و پرشور است که با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود.

وی اظهارکرد: منشور ما در انتخابات قانون است و قانون از هر شخص و گروهی در انتخابات برای ما مقدم تر است. تأمین امنیت انتخابات نیز برای ما مهم است و به همین منظور رقابت سالم اشخاص و جریان‌ها باید در انتخابات حاکم باشد. بر همین اساس در انتخابات نباید کسی خود را فرا قانونی بداند.

فرماندار جدید شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: با فتوای مقام معظم رهبری رأی مردم حق‌الناس است و بنابراین دفاع از رأی مردم نه یک وظیفه کاری بلکه یک وظیفه شرعی برای ما مسئولان است.

نظری تصریح کرد: پروژه‌های نیمه‌تمام در شهرستان بویراحمد باید پیگیری بیشتری شوند تا پروژه‌ها به بهره‌برداری برسند و مردم بتوانند از آنها استفاده کنند. لازم است برای شهر یاسوج چند پروژه ضروری تعریف شود و توجه به گردشگری از اولویت‌های اصلی این شهر باشد.

وی ادامه داد: به دلیل ضعف برنامه‌ها، بهره‌وری لازم را از گردشگری در شهرستان نداشته‌ایم و به همین دلیل باید برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت در حوزه گردشگری داشته باشیم. اکنون فصل گردشگری نیست پس باید در همین فصل کار را برای تکمیل زیرساخت‌های گردشگری آغاز کنیم و توجه بیشتری اماکن گردشگری این شهر داشته باشیم.

فرماندار جدید شهرستان بویراحمد عنوان کرد: اشتغال یکی از مهمترین دغدغه‌های مردم شهرستان بویراحمد است که لازم است بانک‌ها برای ایجاد اشتغال همکاری لازم را داشته باشند.

یاری پور بیان کرد: نباید به بهانه انتخابات فرصت‌ها را از دست بدهیم و همچنین فضای رسانه‌ای و سیاسی استان باید در چارچوب قانون فعالیت کنند. به جای این که از آزادی رسانه‌ای برای تخریب دیگران استفاده کنیم باید برای توسعه و پیشرفت استان از این ظرفیت استفاده شود.

وی اضافه کرد: شهر یاسوج به دلیل مهاجرت‌های زیاد دچار آسیب‌های اجتماعی شده که باید به مانند سال‌های قبل ستاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را فعال کنیم.

فرماندار جدید شهرستان بویراحمد گفت: دولت متعلق به همه مردم است همان گونه که دولت متعلق به همه است درب فرمانداری بویراحمد بر روی همه باز است و متعلق به گروه و جریان خاصی نیست و از پیشنهادات همه برای توسعه شهرستان استفاده می کنیم.

نظری عنوان کرد: همسو بودن با دولت تدبیر و امید برای سپردن مسئولیت‌ها اصلی مهم است که در این راستا حرکت می‌کنیم.

وی اضافه کرد: شهرستان بویراحمد، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بقیه شهرستان‌ها متفاوت است و باید برنامه‌ریزان و مسئولان استانی و کشوری توجه ویژه‌ای به این شهرستان داشته باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علی گفت:

  مدیران ناکارامد و ناهماهنگ کهگیلویه را بواسطه خویشاوندی نگر ندارید به خواست و نیاز های ضروری مردم توجه داشته باشید. از ابفای شهری و …..

 • ناشناس گفت:

  فرماندار جدید فامیلشون نظری هست یا یاری پور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس گفت:

  دیران کل به جا مانده از دولت قبل:
  – اداره کل کار و امور اجتماعی
  – اداره کل محیط زیست
  – مدیر عامل امور آب استان
  – اداره کل تعاون روستایی
  – مدیر هلال احمر استان
  – تعدادی از مدیران کل استانداری(مدیر مل بحران، مدیر کل دفتر فنی..)
  – مدیر کل بیمه
  – مدیر کل بنیاد شهید
  مدیریت درمان تامین اجتماعی

 • محمد گفت:

  بویر نیوز متاسفانه اخبار غیر واقعی میزند و هنگامیکه کامنت برخلاف نظر ایشان باشد حذف میشود
  بهرامی وپناه جلوی درکتابخانه همدیگررو دیدند چون شاهد بودم کامنت گذاشتم که واقعیت ندارد آنهم دو بار ولی حذفش کردند.
  رسانه باید صداقت وامانت را سرلوحه کارش قرار دهد

پربازديد