تاریخ درج خبر : 1394/08/02
کد خبر : ۵۲۱۷۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

پاسگاه محیط بانی سیوک (نرم آب ) بویر احمد دچار حریق شد

مدیر کل محیط زیست استان کهگیلویه و بویر احمد از آتش سوزی یکی از اتاق های پاسگاه محیط بانی سیوک در ساعت 22 آخرین روز ازمهرماه خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویر احمد ، عطا پورشیرزاد در این خصوص گفت :یکی از اتاقهای این محیط بانی دچار حریق شده و مقداری از اموال ازجمله پتو ، تشک ، موکت و بالش در آتش سوخت .
مدیر کل محیط زیست استان در ادامه به تشریح خبر پرداخت و گفت : مامورین اجرایی محیط زیست شهرستان بویر احمد مستقر در پاسگاه محیط بانی پس از یک روز ماموریت و گشت و کنترل منطقه حفاظت شده سیوک در ساعت 22 به پاسگاه برمی گردند که متوجه شعله آتش در یکی از اتاقهای پاسگاه می شوند .
پورشیر زاد افزود مامورین فورا” وارد پاسگاه شده و سریعا” به اطفاء حریق پرداختند و و موفق به مهار حریق می شوند و مانع از سرایت آن به دیگر اتاقهای پاسگاه می شوند .
پورشیر زاد در ادامه درخصوص علت آتش سوزی گفت : با توجه به کثرت عشایر مدعی محیط زیست مستقر در منطقه که برای چندین بار علیه محیط زیست طرح دعوی نمودند و از طرفی آتش سوزی سیم های برق پاسگاه این احتمال را می دهد که آتش سوزی عمدی یا سهوی توسط جرقه برق اتفاق افتاده باشد.
این مقام مسئول در محیط زیست در ادامه به پیگیری مسئولین این اداره کل تا مشخص شدن موضوع گفت : موضوع در همان ساعات اولیه به اطلاع مراجع قضایی و انتظامی استان وسازمان در تهران رسانده شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد