تاریخ درج خبر : 1394/08/02
کد خبر : ۵۲۱۷۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -
فرماندار جدید شهرستان بویراحمد:

منشور ما در انتخابات مُر قانون است

فرماندار جدید شهرستان بویراحمد گفت: منشور ما در انتخابات اسفند ماه مُر قانون است.

سید کاظم نظری در مراسم معارفه خود افزود: امسال سال انتخابات است و اولویت مهم و اساسی برگزاری انتخابات سالم و پرشور است که با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود.

وی اظهارکرد: منشور ما در انتخابات مُر قانون است و قانون از هر شخص و گروهی در انتخابات برای ما مقدم تر است. تأمین امنیت انتخابات نیز برای ما مهم است و به همین منظور رقابت سالم اشخاص و جریان‌ها باید در انتخابات حاکم باشد. بر همین اساس در انتخابات نباید کسی خود را فرا قانونی بداند.

فرماندار جدید شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: با فتوای مقام معظم رهبری رأی مردم حق‌الناس است و بنابراین دفاع از رأی مردم نه یک وظیفه کاری بلکه یک وظیفه شرعی برای ما مسئولان است.

نظری تصریح کرد: پروژه‌های نیمه‌تمام در شهرستان بویراحمد باید پیگیری بیشتری شوند تا پروژه‌ها به بهره‌برداری برسند و مردم بتوانند از آنها استفاده کنند. لازم است برای شهر یاسوج چند پروژه ضروری تعریف شود و توجه به گردشگری از اولویت‌های اصلی این شهر باشد.

وی ادامه داد: به دلیل ضعف برنامه‌ها، بهره‌وری لازم را از گردشگری در شهرستان نداشته‌ایم و به همین دلیل باید برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت در حوزه گردشگری داشته باشیم. اکنون فصل گردشگری نیست پس باید در همین فصل کار را برای تکمیل زیرساخت‌های گردشگری آغاز کنیم و توجه بیشتری اماکن گردشگری این شهر داشته باشیم.

فرماندار جدید شهرستان بویراحمد عنوان کرد: اشتغال یکی از مهمترین دغدغه‌های مردم شهرستان بویراحمد است که لازم است بانک‌ها برای ایجاد اشتغال همکاری لازم را داشته باشند.

یاری پور بیان کرد: نباید به بهانه انتخابات فرصت‌ها را از دست بدهیم و همچنین فضای رسانه‌ای و سیاسی استان باید در چارچوب قانون فعالیت کنند. به جای این که از آزادی رسانه‌ای برای تخریب دیگران استفاده کنیم باید برای توسعه و پیشرفت استان از این ظرفیت استفاده شود.

وی اضافه کرد: شهر یاسوج به دلیل مهاجرت‌های زیاد دچار آسیب‌های اجتماعی شده که باید به مانند سال‌های قبل ستاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را فعال کنیم.

فرماندار جدید شهرستان بویراحمد گفت: دولت متعلق به همه مردم است همان گونه که دولت متعلق به همه است درب فرمانداری بویراحمد بر روی همه باز است و متعلق به گروه و جریان خاصی نیست و از پیشنهادات همه برای توسعه شهرستان استفاده می کنیم.

نظری عنوان کرد: همسو بودن با دولت تدبیر و امید برای سپردن مسئولیت‌ها اصلی مهم است که در این راستا حرکت می‌کنیم.

وی اضافه کرد: شهرستان بویراحمد، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بقیه شهرستان‌ها متفاوت است و باید برنامه‌ریزان و مسئولان استانی و کشوری توجه ویژه‌ای به این شهرستان داشته باشند.

ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد